Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet kezelni az ilyen...

Hogyan lehet kezelni az ilyen munkatársakat?

Figyelt kérdés

Kort nem írok, mert az nem lényeg. A személyisége:

harsány, azt hiszi, mert régebb óta dolgozik a munkahelyen felsőbbrendűbb bárkinél.Egész nap lehet hallani a hangját, minden kisebb hibát felnagyít százszorosára és mindenki előtt megszégyenít vele, pedig azt a "hibát" 1 perc alatt helyre lehet hozni, de úgy csinál, mintha legalábbis börtönbüntetést kéne kapnod, ezáltal olyan gyomorideget okoz, hogy már hányingerem lesz, ha megszólít.

Ha segítesz neki, nem köszöni meg a munkádat. A köszönöm és szívesen szavakat nem ismeri.


2016. ápr. 4. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy az egyben személyiségzavar.


Sajnos ilyen embert jobb helyen nem vesznek fel, ha felvették valami probléma van a közösséggel nekem az a véleményem, annyit tudok neked mondani előbb utóbb elkezdesz új munkahely után nézni, hidd el nekem.


Még egy darabig kitartasz, aztán profession.hu és társai. Persze neked lesz jobb.

2016. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igen, teljesen igazad van. Már én is gondolkoztam azon, hogy új munka után nézek. Egyszerűen ezt hosszútávon nem tudom elviselni.

Tudod, vannak olyan emberek ám, akikkel nagyon kedves, de az többnyire a főnök, illetve azok, akik ténylegesen felette állnak.

Nem normális, hogy miatta bőgök rendszeresen.

2016. ápr. 4. 18:51
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez természetes.


Az ilyen ember miatt új munkahely után néz az ember. Az a a szomorú nincs igazán aki melléd álljon. Felmész az internetre aztán pár email és telefon után megoldod a problémát, ha már elviselhetetlen a helyzet.


Ennyi a történet.

2016. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

A túlérzékenység a fő gond, nem a nagypofájú.

Neked ott feladatod van, és a feletteseidnek tartozol számadással. A többi kutya beosztott egy szinten van veled, hiába pampognak. Vissza kell beszélni, ha nem beszél veled tisztelettel. Ha hibázol és javítottad, majd jön a kioktatás, mehet a "nem kértem a véleményed cunci", aztán robbanhat a feje az idegtől. Ezeket ezzel lehet kicsinálni. Idővel belejössz. Minden munkahelyen van ilyen, szóval sokszor kellene felmondanod. Küzdj.

2016. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg így van, a másik megoldás ha a sarkadra állsz.


Vagy megpróbálsz profin munkahelyet keresni.


De úgy önmagában megoldás ha a sarkadra állsz, tehát azt mindenképp.

2016. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
inkább az a probléma hogy neked ez rosszul esik és ennyire érdekel. Nem kell vele foglalkozni. Nem a főnököd, az ilyet levegőnek kell nézni.
2016. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Ez nem feltétlen jó megoldás, mert ha látja, hogy próbál átnézni rajta, jóllehet annál jobban igyekszik az idegeire menni. Tapasztalat.
2016. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ilyenkor gőzöl be végleg valaki szerintem. Minél inkább levegőnek nézed.


Aztán csinál valami hülyeséget.

2016. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem, hogy jobb elmenni. minden munkahelyen van minimum egy hülye, de nem biztos, hogy ilyen kaliberű. nem jó mérgező környezetben lenni napi 8-9 órát. ha elmész, a főnöknek az utolsó napodon nyugodtan mondd meg, hogy emiatt a paraszt miatt mész el, és számítson rá, hogy más jó munkaerő is fel fog miatta mondani.
2016. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért érdemes lenne meghallgatni a másik felet is, hátha ezt váltja ki az illetőtől a magatartásával...
2016. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!