Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Derékfájás miatt nem dolgozni...

Derékfájás miatt nem dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Pontosabban új munka után néznim. Egy hónap után kezdett fájni a derekam, a gerincem lent mintha szét akarna szakadni. Az első 4-5 órát még kihúzom de az utolsó 3-ban fáj, fordulni, mozogni nehezen tudok. Hajolva dolgozunk, valamint az anyagot kell emelgetni, sokszor leguggolni, felállni. Gyárban dolgozom. Idővel ez javulhat? Vagy csak rosszabb lesz?
2016. máj. 24. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvostól kérdezd meg, de van, amikor ez akadály, hogy azt a munkát folytasd. Nekem is volt olyan kollégám, akit eltiltottak attól a munkakörtől, amit hosszú évekig űzött, mert a szervezete beintett, volt, akinek találtak cégen belül más munkát, volt, aki más céghez ment. Az egészség nem játék.
2016. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Melyik gyár?
2016. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szoval akárhol, ahol hajolva kell dolgozni és emelgetni nem lesz jó nekem..
2016. máj. 24. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Melyik gyár?
2016. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

csinálj hátedzést, lehet elmúlik teljesen, ha csak gyenge vagy.

Nem a súlyok emelésével kell edzeni súlyok emeléséhez.

Tanulj meg helyesen guggolni.

Ezeket csináld:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7814765-..

2016. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, menj orvoshoz, üzemorvoshoz, vizsgáltasd ki magad, ne itt kérj diagnózist. Ha olyan bajod van, sehol nem végezhetsz ilyen munkát, ha meg kikúrálható, akkor is orvos mondja meg, orvos küldjön szakrendelésre, van, amit még masszírozni sem szabad, mert csak ront. Ha valamit rosszul csinálsz, egy életre tönkreteheted magad. Olyat is ismertem, aki a gőzben végzett munkában rokkant le.
2016. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ezt leírnád, a gőztől, hogy lehet lerokkanni?

nekem valami nem oké

2016. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyik gyár?
2016. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem irom meg melyik gyar mert mindegy, mondom, mindenhol ahol hajolni kell nekem nem jó ugy velem. Lehet, hogy elmegyek kivizsgaltatni magam. Arra is gondoltam kezdeti gyengeseg az egesz, mert eddig fokent ulomunkat vegeztem, illetve keveset mozogtam a munkamon. Itt pedig egybol sokat kellett mozogni, emelgetni kis sulyokat. Meg orultem is neki, hogy jobb formaban leszek evek utan.
2016. máj. 24. 13:21
 10/10 anonim ***** válasza:
amiket írsz, attól a munkától soha nem leszel jobb formában. Sajnos az emberek 90%-a azzal sincs tisztába, milyen mozgástól lesz erősebb
2016. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!