Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás, kirugás? (bővebben...

Max0007 kérdése:

Felmondás, kirugás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: szeretnék megszabadulni a munkahelyemtől mert van egy ember akit nem viselek el de olyannyaira hogy látni sem akarom ezért nem is akarok bemenni. Egyszerűen kinem állhatom többen sírtak is miatta szószerint mert úgy beszél másokkal. Egyszer már közöltem a főnökkel hogy felmondok (június 14) de ő csak annyit mondott hogy leülünk vele beszélni meg késöbb még mondogatta is hogy ne mondjak fel de én se beszélni nem akarok vele meg semmi elég volt. Szóval totál kész vagyok tiszta depresszió és nem tudom mit csináljak. Sokan utálják ja és nőről van szó valaki a háta mögött b@**atlan k*rvának hívja. Ötletek?

2016. jún. 26. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te pasi vagy, vagy csaj?
2016. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
25F igen és nem vagyok egy vissza beszélő tipús. Ha lehet inkább kerülöm a konfliktust de ha ennek olyan kedve van még azért is beszól ha rosszul veszem a levegőt.
2016. jún. 26. 10:33
 3/14 anonim ***** válasza:
A főnököd ez a nő?
2016. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát nem a főnököm konkrétan egy gazdasági vezető vagy mi a rendes megnevezése de kb napiszinten találkozom vele. Egy éve vagyok a cégnél és a kollégám nem rég mondott fel amíg ott volt (többnyire) ő rendezte ha kellett neki valami de most hogy felmondott teljesen bepánikoltam eddig is utáltam most is utálom de egyszerűen látni sem akarom szinte mindenkivel lekezelően beszél. Mit tegyek? Ne menjek be dolgozni ? Balhé. Azonnali hatályú felmondás (talán hivatkozhatnék rá) az is balhés. Mi legyen ?
2016. jún. 26. 10:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy ki nő és ki férfi?? Nem is értem ezeket a visszakérdezéseket.


A felmondást a munkáltatónak nem kell elfogadnia, az egy egyoldalú jognyilatkozat - amit azonban írásban kell közölni. Tehát megírod a felmondásodat, igazoltan átadod a munkáltatói jogok gyakorlójának, és - a felmondási idő leteltével - megszűnik a munkaviszonyod.


Ki kell adniuk az utolsó munkában töltött napodon a papírjaidat és el kell számolnotok egymással.


Ez ilyen egyszerű.

2016. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak az a helyzet hogy a felmondási időt tutira nem akarom ledolgozni mert többen is mondták hogy ha ledolgozom akkor addig kicsinál (lelkileg tönkre tesz, mindig beszól majd)

Bocs Július 1.-én lesz egy éve hogy ott vagyok.

2016. jún. 26. 10:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor kifizeted a kártérítést.
2016. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet az lesz. holnap is mennem kéne de lehget nem megyek be. Lesz majd balhé.
2016. jún. 26. 11:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Munkáddal kapcsolatba szól be? Nem jól csinálod? Mondd neki h mutassa meg hogy kell és akkor fogod tudni.

Vagy egyszerűen félsz h találkozol vele és megszólít?

2016. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolom annak a munkahelynek is van egy etikai kódexe. Ha a kolléga csúnyán beszél másokkal, akkor biztos sérti valamelyik pontját. Jelentsd a személyzeti osztályon. Ha pedig ez miatt még ki is rúgnak, akkor perelhetsz is.
2016. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!