Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás, kirugás? (bővebben...

Max0007 kérdése:

Felmondás, kirugás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: szeretnék megszabadulni a munkahelyemtől mert van egy ember akit nem viselek el de olyannyaira hogy látni sem akarom ezért nem is akarok bemenni. Egyszerűen kinem állhatom többen sírtak is miatta szószerint mert úgy beszél másokkal. Egyszer már közöltem a főnökkel hogy felmondok (június 14) de ő csak annyit mondott hogy leülünk vele beszélni meg késöbb még mondogatta is hogy ne mondjak fel de én se beszélni nem akarok vele meg semmi elég volt. Szóval totál kész vagyok tiszta depresszió és nem tudom mit csináljak. Sokan utálják ja és nőről van szó valaki a háta mögött b@**atlan k*rvának hívja. Ötletek?

2016. jún. 26. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam. Volt egy elviselhetetlen nőszemély és felmondtam a francba. Perpillanat még úgy van, hogy ledolgozom a felmondási időmet (még 3 hét van hátra), de ha valami kavarás lenne, tuti, hogy kiíratnám magam táppénzre.


Neked is ezt javaslom. Mondj fel, ne hivatkozz rá, csak mondd hogy többet akarsz keresni és máshol, aztán ennyi. Ha pedig nem bírod, akkor irány az orvos és talán meg tudsz úszni egy-két hetet.

2016. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma kellett volna mennem de betelefonáltam azzal, hogy táppénzre megyek rábólintottak majd meglátjuk innen hogyan tovább.
2016. jún. 27. 09:14
 13/14 anonim ***** válasza:

szia


mi a fejlemény?

2016. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Voltam a munkahelyemen megmondtam hogy döntöttem elég volt.

Kértek hogy maradjak még fizetés emelést is kapok de mondtam hogy sokáig csak rakodott le bennem a dolog úgy hogy ennyi. Nem örültek neki és igazából én is sajnálom egy kicsit de nem csinálok s*gget a számból. Ezt a fajta problémát nem szabadott volna a szőnyeg alá söpörni. Már rég megoldást kellett volna rá találni de nem nagyon foglalkoztak vele csak elkönyvelték úgy hogy h*lye az illető. Most kiborult a bili. Innentől új élet követekezik bizonyos értelemben.

2016. júl. 4. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!