Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendes felmondás esetén...

Rendes felmondás esetén hogyan ragaszkodhat a munkahely a felmondás indokának beírásához? Nem ismerik az Mt-t? És ha meg beírom az indokot akkor meg az a baj?

Figyelt kérdés

felmondtam. határozatlan idejű munkaviszony, az Mt szerint „rendes” (és nem rendkívüli azonnali hatályú) felmondás esetén a dolgozó semmiféle indokot nem köteles beírni. Nem köteles része a felmondásnak az új Mt szerint.

A cégnél meg ragaszkodnak hozzá. Mondtam hagyjanak békén, olvassák el az Mt-t.

akkor se hagytak békén hát beírtam az indokot, ha már annyira sírt a szájuk.

beírtam, hogy ez a nagypofájú arrogáns „ki ha nem én” semmi hátterű dilettantizmus az oka többek között a felmondásomnak. Az az ok, hogy egy olyan ember ül a vezetői székben akinek jár a pofája és még az mt-t se ismeri, de azért hivatkozik rá-rosszul. Na ez az oka.

Beírtam.

Erre meg ez volt a gond. Hogy én ezt hogy képzelem.

Most akkor mit akarnak? Nem kötelességem adni, de kihozták belőlem. Hát tessék megkapták.hát mi a gond? Most ez se jó? Akkor mit akar voltaképp?


2016. júl. 1. 08:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó, elmondtad nekik az őszinte véleményed. Téged elküldenek és valószínűleg nem változik náluk semmi.
2016. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Téged elküldenek é"



ELKÜLDENEK?????????????????

Nem küldenek el! ÉN MONDTAM FEL!!!!!


Így kezdtem: felmondtam


Én. Nem ők!!

2016. júl. 7. 12:34
 13/13 A kérdező kommentje:

"és valószínűleg nem változik náluk semmi."


Na az tuti. Az ilyen barmoknak nem szokásuk változni.

A főnököm az a tipikus barom aki szembe megy az autópályán mindenkivel és azt mondja: né' má' ezt a sok hüléyt hogy mind rossz irányba megy.

És még fel se merül az istenbarmában hogy esetleg nem mindenki a hülye és ő a helikopter hanem fordítva.

2016. júl. 7. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!