Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bizonyíték a TB csalásra ha...

Bizonyíték a TB csalásra ha valaki épp akkor megy betegállományba amikor szabira ment volna (csak nem adták kivégül)?

Figyelt kérdés

Ha valaki igényel mondjuk kettő hét szabit, megkapja, majd szabi előtt 1-2 nappal közli a cég hogy bocs mégse mehetsz és a dolgozó meg elmegy betegállományba pont arra a két hétre-ez bizonyítja a tb csalást?

Mert ugye azt ember nincs aki elhinné hogy pont akkor lett beteg mikor szabira ment volna csak nem kapta meg?

Az meg csak hab a tortán, ha a világot telekürtöli (facebook stb) hogy ő a betegállománya alatt hova utazott hova ment stb.

Érdekes szitu az amikor valaki olyan beteg hogy irodai melót ülőmunkát nem tud végezni de mondjuk félmaratonon kánikulában részt vesz meg evezőtúrán és olyan hülye hogy ezt még fotókkal is dokumentálja közösségi oldalon.


2016. júl. 2. 21:32
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

"elmondanék azonnali hatállyal."


Aha persze. pofázás a semmire. Azonnali hatályú felmondáshoz indok kell. És mi lenne az? Hogy módosította a szabi idejét? megtehette (Sajnos). Szóval ez indok nem lehet.

2016. júl. 3. 08:30
 12/33 anonim ***** válasza:
De lehet.
2016. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a "pragmatikus" megközelítés: az mondjon fel akinek a szebében az új szerződés az új munkahellyel.

Akkor lehet urgálni ha tudom máshol várnak rám.

De ha remény semmi az új állásra akkor jobb ha kussolok, mert innen elmegyek (esetleg) és hova megyek? A híd alá?

2016. júl. 3. 09:21
 14/33 anonim ***** válasza:

Te lehet.

Én fél délután alatt találnék 4-5 új helyet.

2016. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Ja. Hogyne.
2016. júl. 3. 09:27
 16/33 A kérdező kommentje:
Van 4-5 sarok a környéken?
2016. júl. 3. 09:52
 17/33 anonim ***** válasza:

Vergődsz még sokat?

Nem baj, hogy mindenki totál idiótának néz?

2016. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
nem baj, ez kölcsönös.
2016. júl. 3. 10:00
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

A félmaraton, meg az evezőtúra nem olyan dolog, amit csak úgy el lehet napolni. És igen, az egészséghez az is hozzá tartozik hogy az ember hagy időt a kikapcsolódásra, a testi - szellemi feltöltődésre.

Szóval ebben a helyzetben, nem tudok se neked se a főnöködnek igazat adni.

2016. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

„A félmaraton, meg az evezőtúra nem olyan dolog, amit csak úgy el lehet napolni.”



Könyörgöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annyi tisztesség legyen már benned hogy elárulod te szórakozol velem???????????????????????????????

tehát .

Szabit akar.

De nem kap.

Elmegy betegállományba.

Mert ugye !!!!!!!!!!!!!!! Az evezőtúra nem olyan dolog amit el lehet napolni?????????????????????????


Tehát ÁLLJ!!!!!!!!!!!

Szóval ez az evezőtúra már jóval előre tervezett volt! De nem engedték el! Nem kapott szabit!

És erre elmegy betegnek!!

ÉS MÉG FELMERÜLHET A KÉRDÉS HOGY CSAL-E?????????????

Hogy egy hónapokkal korábban tervezett útra elmegy betegállománnyal?? Pont akkor?????


Könyörgöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

és még kérdezzük csalás-e?????????????????????????



Ja és KIKAPCSOLÓDÁS ÉS SZELLEMI REGENERÁCIÓ!!!!


És hol a szarba van az én pihenésem akit a szabiról visszarángatnak egy kamu beteg miatt??????

Én hogy pihenjek??????????????????

nekem nem jár????????????????????

2016. júl. 3. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!