Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bizonyíték a TB csalásra ha...

Bizonyíték a TB csalásra ha valaki épp akkor megy betegállományba amikor szabira ment volna (csak nem adták kivégül)?

Figyelt kérdés

Ha valaki igényel mondjuk kettő hét szabit, megkapja, majd szabi előtt 1-2 nappal közli a cég hogy bocs mégse mehetsz és a dolgozó meg elmegy betegállományba pont arra a két hétre-ez bizonyítja a tb csalást?

Mert ugye azt ember nincs aki elhinné hogy pont akkor lett beteg mikor szabira ment volna csak nem kapta meg?

Az meg csak hab a tortán, ha a világot telekürtöli (facebook stb) hogy ő a betegállománya alatt hova utazott hova ment stb.

Érdekes szitu az amikor valaki olyan beteg hogy irodai melót ülőmunkát nem tud végezni de mondjuk félmaratonon kánikulában részt vesz meg evezőtúrán és olyan hülye hogy ezt még fotókkal is dokumentálja közösségi oldalon.


2016. júl. 2. 21:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Neked nem.

Vedd be szépen a gyógyszered aztán takarodj vissza dolgozni.

2016. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Mondj fel te is!!!!4négy
2016. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ennek a valakinek Te a felettese vagy? Ha meg fondorlatoskodsz a háta mögött, akkor TE sem vagy különb. Valszeg zavar, hogy ő volt ilyen bátor, hogy be merte vállalni ezt a turpisságot, te meg nem. Én sem vállalkozom ilyenre, de nem szálka a szememben a másik. Látszik, hogy tényleg ráértek. Van ennél rosszabb: volt-kolléganőm képes volt azért nem elmenni szabira, mert bent van klíma, illetve nem kell otthon kapálni, plusz a férjével is marják egymást, ehelyett melóhelyen kavarta a székletet, ami okán nem is csodálkozom, hogy otthon is utáljá. Már-már főnökasszony indítványozta őt 2-3 napra s még arra is húzta a száját. Szóval még örülhetsz is, addig sem látod a kollégát / kolleginát.
2016. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

„ ezt a turpisságot,”


Na! most már turpisság lett belőle? nemrég még agyba főbe bizonygatták nekem hogy mindenki lehet beteg és biztos teljesen megalapozott egy ki nem adott szabi helyett pont akkor megbetegedni, ez teljesen reális életszerű hihető. Csak olvass vissza.

Most meg már „turpisság”?


Másik dolog ezt is elmondtam már miért foglalkozom vele: szerinted a kamu beteg miatt kit hívnak be? Kinek a szabija a nyári pihenése lehetetlenül el egy hazug mocsok állat miatt?

Ő otthon lébecol a nagy beteg én meg nem vehetem ki a szabim-miatta!!!!

Hogy ott rohadjon meg a kamus dögje ahol van.

De ha én lennék beteg és én játszanám meg ezt engem meg kirúgnának.

2016. júl. 3. 18:58
 25/33 anonim ***** válasza:
Ebből csak annyi következik, hogy Ő sokkal jobb dolgozó, mint Te.
2016. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

"hogy Ő sokkal jobb dolgozó, mint Te."


Milyen marha érdekes hogy nekem a "rossz" dolgozónak kell helyette menni nemde?

De hogy tudom én a "rossz" dolgozó pótolni ezt a földre szállt tökélyt azt kérlek magyarázd már el?

2016. júl. 3. 19:48
 27/33 anonim ***** válasza:
"Ha nincs ló, jó a szamár is"
2016. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

csak nehogy az a szamár megbokrosodjon mert marha nagyot tud ám harapni és rúgni a szamár is!

Pofán tudja ám rúgni a gazdát meg a másik szamarat is!

2016. júl. 3. 20:01
 29/33 anonim ***** válasza:
Rúg a lóf#szt, arc nélkül jár a pofája egy névtelen fórumon a munkahelyén meg behúzza fülét farkát.
2016. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
és miért nem a főnököd b..sztatod, hogy kiadta két kollegának is ugyan azt az idősávot szabinak?
2016. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!