Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bizonyíték a TB csalásra ha...

Bizonyíték a TB csalásra ha valaki épp akkor megy betegállományba amikor szabira ment volna (csak nem adták kivégül)?

Figyelt kérdés

Ha valaki igényel mondjuk kettő hét szabit, megkapja, majd szabi előtt 1-2 nappal közli a cég hogy bocs mégse mehetsz és a dolgozó meg elmegy betegállományba pont arra a két hétre-ez bizonyítja a tb csalást?

Mert ugye azt ember nincs aki elhinné hogy pont akkor lett beteg mikor szabira ment volna csak nem kapta meg?

Az meg csak hab a tortán, ha a világot telekürtöli (facebook stb) hogy ő a betegállománya alatt hova utazott hova ment stb.

Érdekes szitu az amikor valaki olyan beteg hogy irodai melót ülőmunkát nem tud végezni de mondjuk félmaratonon kánikulában részt vesz meg evezőtúrán és olyan hülye hogy ezt még fotókkal is dokumentálja közösségi oldalon.


2016. júl. 2. 21:32
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

"és miért nem a főnököd b..sztatod, hogy kiadta két kollegának is ugyan azt az idősávot szabinak?"


Te ennyit fogtál fel az egészből????

Barom.


A főnök NEM ADTA KI ugyanazt a sávot kettőnek. A főnök megosztotta: tól ig te jössz tól ig ő jön.

De ha az "ő" meg benyögi hogy "jaj beteg vagyok" akkor meg jössz te helyette.

És mivel kötött a menetrendje a cégnek így ha most nem megyek szabira már máskor se mehetek.

Nem úgy van hogy jó, most jövök helyette, aztán majd én is elmegyek szabira.

nem. Most nem mehetek szabira mert ugyan szabin lennék de jönnöm kell helyettem aztán nem jöhetek mert nem vaygok szabin... aztán meg szabi stop van senki se mehet.

És el is ment a nyár.

Én végigmelóztam más helyett is, valaki meg benyögi hogy beteg és szarik az egészre nem jön.

tán így már érthető?

2016. júl. 4. 06:56
 32/33 anonim ***** válasza:

Kicsit sok lesz már a kamu, nem?

Te magad mondtad, hogy neki ki volt adva a szabi, csak 1-2 nappal előtte visszavonták.

Neked meg vissza kellett jönnöd szabiról helyette, tehát MINDKETTŐTÖKNEK ki volt adva a szabi.

Az meg, hogy rohansz szabiról robotolni, úgy, hogy tudod, hogy később nem tudod kivenni csak téged minősít, nem a kollégákat meg a céget.

Aki hülye és életképtelen, azt mindenhol kihasználják, mert meg lehet vele tenni.

Így működik az élet, ha eddig nem tűnt volna fel.

2016. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Egyébként én még mindig a "beteg" kollégádnak drukkolok, jó fej, élelmes srácnak tűnik.
2016. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!