Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kerülhetném el a...

Hogyan kerülhetném el a munkahelyemen azt, hogy munkatársaim ne szexuális vágyakozással közeledjenek irányomba?

Figyelt kérdés
A részemről történő elutasításnak pedig ne sértődés, összeveszés és kiközösítés legyen az eredménye? Mivel valószínűleg aszexuális vagyok és 7 éve nem volt senkivel szexuális kapcsolatom, ezért az ilyen kívánalmaknak sajnos nem tudok eleget tenni, aminek az eddigi tapasztalataim szerint mindig sértődés, kiközösítés és végül kilépés a vége. Viszont nagyon szükségem lenne egy biztos és hosszútávú munkahelyre s nem tudom hogyan maradhatnék meg egy munkahelyen hosszabb ideig úgy, hogy nem ismerkedek és nem fekszek le senkivel sem. Egyáltalán nem is emlékszem már rá, hogy ezt hogyan kell csinálni valamint bőven megelégszem azzal, hogy saját magamnak örömet tudok okozni, nem vágyok senki más társaságára. Férfi vagyok egyébként a félreértések elkerülése végett, nem vagyok homoszexuális és nem szeretnék a munkahelyemen senkivel sem a kollegiális viszonynál közelebbi kapcsolatba kerülni. Ugyanakkor szeretnék egy adott munkahelyet lehetőség szerint akár több évig is megtartani.
2016. júl. 30. 09:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Pont az a vicces, hogy nem vagyok egyébként ilyen. Az igaz, hogy pár éve adok magamra; nem azt veszem fel ami a szekrényből önműködően előjön, hanem ami jól áll, valamint emelgetek ilyen hülye súlyokat és eljárok futni. Meg mindenkivel próbálok normális lenni... De teljesen átlagosnak vagyok mondható és mégsem hagynak békén. Na mindegy...
2016. júl. 30. 18:40
 12/19 anonim ***** válasza:
2#, nálunk nem szex van a munkahelyen, hanem megy a flört ezerrel. Dolgozunk is, de már strigulázok gondolatban, hány szexuális jellegű mondat hangzik el felém. Nem értek ezzel egyet, mert a munkahely az munkahely, de most már én is belefolyok ebbe a témába.
2016. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy aszex vagy, de hát ilyen-olyan minden ember. Abszolút megértelek. Én a munkahelyemen azt mondtam, hogy van barátom, holott nincs, ez senkit sem érdekel, mert kétnaponta emlegetik a vágyat velem kapcsolatban. Azért nincs barátom, mert nekem elég a szexkapcsolat, de ilyet nem mondhatok el a munkahelyen. Így nekem is elég nehezek a napok.


Hogy mit tehetsz? A munkahelyen megmondtad már a szex. irányultságodat? Ha igen, akkor jött a sértődés, jól értem? Érdekes, én inkább azt gondolnám, hogy próbáltak megváltoztatni. Szóval, csak azt tudod mondani, hogy nem tudnád azt adni, amit vár, így inkább keressen mást.

2016. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"aminek az eddigi tapasztalataim szerint mindig sértődés, kiközösítés és végül kilépés a vége."


Naaa,kérdező,ne mondd már,hogy ezért közösítettek ki a telhetetlen nimfománok,ráadásul már több helyről:)

Ez ...szság,már ne is haragudj.

2016. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos igen... Konkrétan volt olyan hely, ahol nő volt a főnököm és naponta hússzor közölte, hogy hol lakik és mikor nincs otthon a férje. Végül ez miatt össze is vesztünk és onnantól kezdve mindent rosszul csináltam, amit azelőtt teljesen jól csináltam...
2016. júl. 30. 22:58
 16/19 A kérdező kommentje:
#13: Nem, eddig még nem mondtam semmit, most egy új munkahelyen vagyok és még csak találgatnak velem kapcsolatban. De már kezdődik a dolog, mert az egyik csajszi próbál mindig a közelemben lenni és vagy már ötször elsétált előttem a fenekét mutogatván... Pár napja amikor még nem vett észre egy sima semmitmondó farmerben járkált, most meg direkt lecserélte szerintem egy yoga nadrágra ami kb. a fenekéről szól, és vigyorog meg nézi, hogy nézem-e a fenekét... Szóval még nem döntöttem el mi legyen, de hajlok rá, hogy ezúttal belemenjek az ilyenekbe, mert mostmár féltem az állásomat... Végül is volt már barátnőm több is, van ágybéli tapasztalatom...
2016. júl. 30. 23:12
 17/19 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszönöm szépen a hozzászólásokat.
2016. júl. 30. 23:12
 18/19 anonim ***** válasza:
Még hazudni sem tudsz úgyhogy a kamukérdezők között is a pitiáner kategóriába tartozol. Egy szavát se higgyétek!
2016. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mekkora ordító kamu ez a kérdés! :D "Úgy látszik, le kell feküdjek mindenkivel" Nem mondom, hogy nem fordul elő az, hogy valakin összekapnak a nők, de hogy ezért kilépés, meg munkahelyváltás, hogy ne értenék meg, hogy te nem akarsz senkit...ráadásul rád minden egyes nő bukik, nyilván mindenki egyedülálló vagy r.banc :D Ne etessétek a trollt.
2017. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!