Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy vannak álláshirdetések, ahol alacsonyabb szintűnek állítják be az adott munkát?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyenekre gondolok, hogy meg van hirdetve, hogy recepcióst keresnek és akkor kiderül, hogy a feladatok között szerepel a vendégek ide-oda kísérgetése is, miközben idegen nyelven bemutatsz nekik valamit.


Vagy mondjuk titkárnőt keresnek, de valójában fordítással bízzák meg.


2016. szept. 2. 08:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fiatalként az infó iparban kezdtem szervizesként. Tanult szakmám egyike. A munkám már az volt, hogy járjak ki cégekhez és a helyszínen szívjak a sz/\rságaikkal és hallgassam a sz/\rságaikat naponta. Ehhez képest sz/\r fizetéssel, amire a cég megbízott könyvelője azt mondta hogy örüljek hogy ennyit is kapok, azaz még jól is keresek helyi viszonylatban szerinte (éljen a lenézés). Most vállalkozóként sem arany az élet, mert sokszor van, hogy egy közvetítőn keresztül jön a munka és akkor lehet azzal is szívni, mert nem teljesen azt kéri az ügyfél, amit nekem a "fővállalkozók" továbbítanak és ebből is problémák vannak, és mert emiatt nem teljesen azt kapja az ügyfél amit elvárt, én leszek a történetben a sz/\r.
2016. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!