Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit dolgozzak érettségivel?

Mit dolgozzak érettségivel?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemre járok levelezőre 23 éves vagyok, vendéglátásban próbálkoztam de, ott semmiképp nem szeretnék dolgozni. Nem találok normális munkát még így se, hogy Gazdmenedzsment szakon 3 félévem megvan. Itthon ülök egész nap nézek ki a fejemből és teljes depresszióba kezdek esni.
2016. szept. 21. 10:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Angolom elég jó, és SSC-be hol lehet jelentkezni?
2016. szept. 21. 14:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Profession.hu-n keress rá SSC-s munkákra. Ha budapesti vagy, akkor például a BP-nek, a BT-nek, a Diageo-nak, a Citibank-nak, a Vodafone-nak nagy központjai vannak, bizonyára van sok más is, én ezeket ismerem.
2016. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Bp-i vagyok köszi rákeresek
2016. szept. 21. 15:18
 14/16 anonim ***** válasza:

levelezővel nem lehet diákmunkázni? :/


akkor menj át nappalira, és kérd, hogy egyéni tanrendes (vagy nem tudom most mi a neve) lehess suli melletti munka miatt! Ilyen nem játszik?

2016. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Recepció, asszisztencia, SSC - de az SSC-be nem elég az angol, még kell mellé egy másik idegennyelv.
2016. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nappaliról minden félévben meggyőzött anyám, hogy ne menjek át, majd lesz melóm. Szivem szerint rég átmentem volna...
2016. szept. 21. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!