Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nincs párom, szüleimmel élek...

Nincs párom, szüleimmel élek kollégáim kínos kérdéseit, hogy védjem ki?

Figyelt kérdés

Szóval 24 éves vagyok,nő.

Kollégáim velem hasonló korúak 24-26-28 évesek.


Nos mindenki már külön él a szüleitől és párkapcsolatban,évek óta!


Kicsit kínos kérdések szoktak elhangozni amit néha nem nagyon tudok kezelni.


Nekem még sosem volt párom,régen nagyon félénk voltam,most már változtam. Durván 3 éve kezdtem el komolyabban az ismerkedést,de eddig nem jött össze semmi csak randik randik hátán, egy sráccal volt,hogy 4 hónapig beszéltünk hetente 2x taliztunk,az már olyan járásnak számított,de a csókon kívül más nem volt,illetve annyira ezt kapcsolatnak nem mondanám.


Eddig elpoénkodtam a kérdéseket,meg tereltem. De egy iszogatás során amikor mindenki merészebb,egyik kolléganőm rákérdezett,hogy nem e vagyok leszbikus?

Mondom viccesen,hogy dehogy is, attól mert nincs párom miért lennék leszbikus?

Erre ő már nem válaszolt, gyorsan témát váltottunk.


Mindenki beszéli,hogy mit fog főzni otthon,meg hogy a párjukkal most mi a helyzet,hová mentek nyaralni, milyen programot találnak ki hétvégére,min vesztek össze stb.


Egyszer szóba kerültek az exek idegesítő szokásai,pont hívtak telefonon,így ebből a beszélgetésből kimenekültem.

Nem tudják azt sem,hogy szűz vagyok, mindig annyikat mondok,hogy randizgattam,de komolyabb nem lett.

Ettől jobban nem mentek még bele. De most ilyen kedvenc szex póz meg ilyenekhez már nem igazán tudok hozzá szólni.


Volt vki hasonló szituban?

Hogy véditek ki magatokat?


2016. okt. 6. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez mutatja a munkamorált, hogy unkahelyen (nem kuplerájban, vagy mégis ?) ez a téma. Ne szólj hozzá és kész.
2016. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Három vonalon indulhatsz el.


Az egyik az, hogy őszintén elmondod, hogy mi a helyzet veled. Te ismered őket, ha rendesek, jó fejek, akkor megértőek lesznek és elfogadják.


Ha viszont azt gyanítod, hogy ezért cikizni fognak vagy csak simán kellemetlen neked, akkor lódíthatsz egy kicsit egy-két képzeletbeli baráttal, csak bele ne keveredj a végén :)

Mi a kedvenc szexpózod? Azért ne légy ennyire tudatlanka :) Találj ki valamit, amit szeretnél átélni :)


A harmadik a legrosszabb döntés. Egyszerűen kivonod magad a beszélgetésből és csak dolgozni jársz be. Fejhallgató a fejedre (ha lehet nálatok) és beletemetkezel a munkába magányos farkasként.

2016. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is szingli vagyok felnőttként, jelzem, hogy nincs párom, próbálom tudtára adni, hogy nem jó ötlet ha ilyenről kérdezget. Amúgy meg álságos dolognak tartom a kérdezőket, valószínű nincs rendes életük egyik párjuk mellett sem, ha folyton a szinglik életébe vagy egy idegen életébe szeretnek kutakodni.
2016. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 23 éves férfi barátom, aki szintén a szüleinél él, van munkája, barátnője nincs, de soha nem jött zavarba, ha felmerült ilyen téma.

Ha nagyon jól ismeri az adott személyt, mint pl engem, akkor nyugodtan elmondta ezekről az igazságot.

Ha meg munkatárs, vagy olyan haver, akivel havonta egyszer beszél felhoz ilyen témát, akkor többnyire egy kicsit füllent. Vagy csak viccet csinál az egészből.

2016. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmi közük hozzá, és nyilván nem a legbensőségesebb viszonyotok van, szóval megértem, hogy nem akarod az orrukra kötni. Simán valószínűsítem, hogy ugratna is a "humorosabb" része vele olykor.


Én is "viszonylag későn" kezdtem el szexuálisan élni, bár nekem már volt olyan társaságom is, ahol már 17 évesen is cikinek számított... Pedig akkor még ilyenről szó sem volt.

Én úgy védtem ki, hogy kamuztam róla, jobban mondva nem mondtam meg senkinek az igazat. (Bár rólam később valamiért már fel sem merült bennük, hogy az vagyok, én meg csak mosolyogtam magamban, hogy pedig de). Ilyenkor találj ki vmi sztorit, meg pózt is tudsz mondani, azért ez nem atomfizika. :)


Egy nagyon jó barátnőmnek mondtam csak el az igazat, hogy mikor is volt az első, és neki is csak jóval utána. Ő is meglepődött. Igazából neki is csak azért mondtam el

egyáltalán, hogy ne érezze cikinek, hiszen rólam senki sem gondolta volna.. :)

2016. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak kérdések. Arra, hogy mikor lesz párom azt mondom hogy ráérek 99 éves koromig. Gyerek? Ha nincs férjem akkor nem lesz, esetleg örökbe fogadok. Ha sürgetnek hogy gyerünk találjak pasit, akkor azt mondom persze álljak össze akárkivel csak hogy legyen valakim :D. Rólam is gondolták már, hogy leszbikus vagyok. De hasonló okokból vagyok egyedül, mint te. Sok minden nem érdekel, ami sok más embert meg igen, pl nem érdekel kinek mi a kedvenc szexpóza. Ha ezt tőlem megkérdezik, akkor elviccelem és azt mondom: "na de Julcsi hát miket kérdezel te másoktól nana?". Az ilyesmihez az adta világon semmi köze másnak, főleg nem idegen embereknek.
2016. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ne haragudjatok, de én nem szeretek a szerelmi-szexuális életemről beszélgetni, maximum a legjobb barátaimmal"

ha még azt is hozzáteszed, hogy "ide dolgozni járok, nem szexpozíciókat kitárgyalni" tuti soha többet nem kérdeznek ilyesmiket. Ne legyél nyuszi, ne szégyellj semmit, ne hazudj, védd meg magad. Ha máskor leleszbikusoznak, azt kérdezd vissza, hogy "aki nem szajha, az rögtön leszbikus, más lehetőség szerinted nincs?!" Bátran verd vissza az ilyen kérdéseket, mert ezek valójában sértések, támadások.

2016. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na ezért nem lógok a munkatársakkal a munka után!

Engem ne kérdezgessenek ilyenekről!

A munkahelyen ott max. annyit kérdeznek, hogy van-e valakim, arra azt szoktam mondani, hogy "most nincs". Ebben benne van az, hogy de volt már, meg az is, hogy majd feltételezhetően lesz is még, így további kérdéseket nem szoktak feltenni. Amikor valaki nagyon személyeset kérdez, akkor meg annyit mondok, hogy "bocs, de szerintem nem vagyunk olyan közeli kapcsolatban, hogy ilyenekről be kelljen számolnom neked". Ezzel általában egyetértenek, mivel baromira nem vagyok egyiknek se a haverja. :D

2016. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazából 2 üzletben dolgozunk, szóval nem vagyunk állandóan együtt,de kulcsokat tőlük hozom el,illetve ha kaját melegítek akkor is átmegyek hozzájuk. Illetve természetesen reggel átmegyek köszönni, meg délután elköszönni. Ilyenkor meg van,hogy szóba elegyedünk. Meg csapat építős progik is szoktak lenni.


Egyikükkel jobb viszonyban vagyok,ő neki se mondtam el nyíltan,hogy szűz vagyok,de mondtam,hogy sose volt senkim sem. Szerintem ebből levágta ha nem akkor pedig nem tudja. Igazából mindenkivel más a viszonyom. Egyikükkel szorosabb csak még 2vel kicsit jobb a viszonyom, a többiekkel meg kb nagyon a munkán kívül nem beszélünk másról.


Nyilván akikkel többet beszélgetek ők hozzák fel ezeket a témákat.


Eddig teljesen nem kérdeztek rá,akkor inkább elmondom,túl esek rajta. De amíg csak kerülgetjük a kását addig nem mondok semmit.


Füllenteni nem szeretnék,mert más munkahelyen volt,hogy próbáltam hazudni ilyenben,aztán olyanokba mentek bele amikről már nem nagyon tudtam mit mondani és lebuktam. Nem csesztettek utána. De kellemetlen volt.

2016. okt. 6. 17:21
 10/13 A kérdező kommentje:

Én bírom őket,mert tök jól kijövök velük csak ezek a témák mint szex,párkapcsolat ne kerüljön elő a beszélgetéseink során.


Eleinte én is letudtam annyival,most nincs,nem jött össze legutóbb stb. De mivel egyre több idő telik és mindenkivel kezdek jobban megismerkedni azért személyesebb kérdések is felmerülnek,azért mennek bele jobban.

2016. okt. 6. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!