Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen helyzetben mit tennétek?

Ilyen helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Jelenleg álláskereső vagyok.

Tegnap este is elküldtem egy önéletrajzot az One Eurós boltba és ma reggel már hívott is egy hölgy, hogy ma 14:50-re vár az üzletben egy interjúra, ahol megbeszéljük a részleteket, a bérezést, a munkarendet stbés akár már Hétfőn is kezdhetnék a próbanapon, fde ez pár napon belül fog kiderülni, hogy engem választottak-e. (Gondolom több a jelentkező az ilyen helyekre, nem csak én egyedül.) Nos, én jelenleg is nagyon sok helyről várok visszajelzést, szorgalmasan keresem a munkát, holnap is mennem kell egy interjúra(bevallom őszintén, inkább azt szeretném, mert az a szakmámba vág(ami ruházati eladó), de nem válogatok.

Valamint jelentkeztem munkaügyi által egy tanfolyamra is(lassan egy hónapja), de még nem hívtak, hogy mikor kezdődik.Oda is nagyon szeretnék bekerülni, de oda már nehezebb, viszont munkahely szempontjából hasznos lenne, mert középfokú nyelvvizsgát adna.

A kérdésem az lenne,hogy ha nem vállalom el,mit mondjak? Hogy más helyről is várok visszajelzést?

(Mert nem hazudnék vele), valóban nagyon sok helyről várok, holnap is megyek, de egyik sem 100%, tehát ha ezt lemondom, lehet, hogy a holnapi nem sikerül, vagy ha elvállalom és a holnapi is sikerül még tudok választani nem? Vagy ez hogy van?

Tapasztalatok is jöhetnek, aki dolgoztak már az egy eurósban.

Köszönöm.


2016. okt. 18. 10:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A múlt héten beadtam egy önéletrajzot egy helyre, ahova Pénteken vissza is hívtak, hogy Szerdán, azaz holnap menjek be szintén interjúra. (Ruházati bolt.) Nem is ezzel van a probléma. Ugye ma is hívtak, hogy menjek ma is meghallgatásra.Na és a holnapi már sokkal jobban tetszik, mint ahova ma kell mennem.Na és ilyenkor mi legyen? Egyik sem fix...
2016. okt. 18. 10:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyi helyrol varsz visszajelzest, akkor erdemes kiszurni, h melyik az, amelyik a legjobban erdekel. Nem kell elfogadni az elso ajanlatot, amelyik jon. Raadasul ez sem biztos. Ha ma raersz, akkor menj be az uzletbe, hallgasd meg a reszleteket es mondd azt, h hetfon kezdesz. Ha pedig kozben osszejon az, amit szeretnel, akkor felhivod ezt a not es megmondod, h kaptal egy masik, jobb lehetoseget es azt szeretned valasztani. 1. Amig nincs munkaszerzodes, barmit csinalhatsz. Senki nem fog "megharagudni" rad :) 2. Ha van is munkaszerzodes, akkor abban ugyis van probaido, ami alatt pedig indoklas nelkul azonnali hatallyal, barmikor felmondhatsz. Szoval, ne parazz. Ez uzlet. Ne azt nezd, h a munkaadonak mi a jo, hanem azt, h Neked mi a jo, m ok is azt nezik, h sajat maguknak hogy elonyosebb.
2016. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mindenképp megyek, köszönöm:)

Kiöltözzek?

Tehát sötét nadrág, csizma, blúz jó lesz?(Na meg kabát:)

2016. okt. 18. 10:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egy eladoi allas, tehat szerintem nem kell kiskosztum, hanem inkabb a smart casual stilus: sotet nadrag, a hetkoznapitol kicsivel elegansabb bluz/ing es sotet cipo. Nem kell, h nagyon magassarku legyen. Sok sikert :)
2016. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nincs is nagyon magassarkúm:)

Egy sima kis sarkos bokacsizmát gondoltam, egy sötétkék nadrággal, meg egy blúzzal. Csak nagyon izgulok. Sok interjún voltam, csak a legtöbb helyről elküldtek, tapasztalathiány miatt.:/ Pedig nagyon szeretnék dolgozni.

Köszönöm:)

2016. okt. 18. 11:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, az ugy tokeletes :) Es ne izgulj! Bar tudom, ezt konnyu mondani, de minden rendben lesz. Most ugyis az a lenyeg, h minel tobb tapasztalatot szerezz :)
2016. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csütörtökön hívnak, ha sikerült, ha nem.

Elég rövid volt az interjú,még meg is lepődtem, mert alig volt 10 perces.

2016. okt. 18. 17:12
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült:(
2016. okt. 20. 09:10
 9/14 anonim válasza:

Fel a fejjel :)

Lesz majd, ami sikerül. Hidd el!

Nekem van munkahelyem most, de menekülni szeretnék. Több helyre beadtam a pályázatot, de sehol nem nyertem. Adtam fel álláskereső hirdetést, és egy ajánlat érkezett rá. Már voltam interjún, 90%ban megnyertem, de még 2 hét mire dönt a nagyfőnökség.


Esetleg adj fel te is hírdetést, hátha bejön:)


Sok sikert és ne keseredj el :)

2016. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak annyi helyre beadtam már és semmi:( Ha el is hívnak, utána közlik, hogy nem.De már megkérdeztem, hogy miért. Nincs tapasztalata. De hogyan szerezzek, ha esélyt sem kapok? Úgy érzem,hogy elmondtam mindent az interjún is.Hogy régóta keresek munkát, nagyon szeretnék dolgozni. És megtennék mindent annak érdekében, hogy hamar beletanuljak a munkába. Vagy valami ilyesmit. De lehet látják, nincs tapasztalata, akkor hagyjuk.

Tegnapelőtt este, a Goods marketbe küldtem el,de még nem kaptam jelzést. Tegnap a Hong-kongba(kínai) voltam, de ott meg, hogy megtelt a hely, de amennyiben a csajnak nem tetszik, akkor szólnak és behívnak. Mennék gyárba is. De tudod onnan miért küldtek el? Mert a próba munkán nem tudtam hozni a normát(Tudom ilyet szégyen mondani, de nincs kézügyességem ezekhez az apró dolgokhoz. De ezt is elvállalnám.

Köszönöm szépen a kedvességed, nagyon kedves vagy:*

Még nem hívtak a tanfolyammal kapcsolatban sem. Nyilván jó lenne bekerülni, de a munka még is csak jobb, mint az 5 havi 44 ezer, de ez is pénz.

2016. okt. 20. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!