Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aldi és Lidl pénztárosokat...

Aldi és Lidl pénztárosokat őrült kasszázását kényszerítik a főnökök?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 18:39
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Nekem az almát szokták néha erőteljesebben odarakni a mérlegre és azt én sem szeretnem, aztán árréblöki és jól nekigurul valaminek. Aztán nézhetem ahogy az ütődésektől tönkremegy.

Ez amúgy durva, ez az időszámláló cucc. Micsoda világban élünk?

2016. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

ismerek több pénztáros csajt,beszélgettem velük erről.

igen,kényszer van.

ha nem elég gyorsak,akkor behívják és lecseszik.

amúgy én mindig úgy szoktam,hogy amit lecsipogott azt már rakom is a kosárba.

nem pedig úgy,hogy megvárom amíg lemegy az egész aztán kezdek el pakolgatni,mögöttem meg 10 idegi alapon sóhajtozó emberrel.

szerintem aki nem így csinálja az az igazán empátia mentes önző ember.

2016. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
12, ok, de van aki mondjuk öreg és nem kicseszésből lassú, hanem mondjuk mert túl van két agyvérzésen.
2016. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
77%

jah igen.

a kasszánál nem a szatyorba kell pakolni,hanem vissza a kosárba,aztán fizetsz,félremész és utána pakolsz be a szatyrodba.

amit meg írsz kérdező,hogy a német vásárlók így meg úgy.

egy osztrák spár pénztáros 5 kiló felett keres havonta.

akármikor kimehet a kasszából wc-re,a fél órás kaja idejét zavartalanul eltöltheti és 1mp-el sem dolgoztatják tovább a munkaidejétől,komoly szakszervezetük van,munkás kamara vagy mi a neve.

na most itthon kapnak nettó 110et,ha 1-2x elmehet wc-re már örülhet,simán megzavarják a kajálásukat senkit nem érdekel,hogy enne.

lazán túlóráztatják,amit nem fizetnek ki,hanem lecsúsztatják,hogy később mész másnap,nulla szakszervezet,vagyis a dolgozó érdekeit semmi és senki nem védi.

2016. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Én az árut forgató, tizenötször megfogdosó kasszásoktól készülök ki, akik még elkezdenek beszélgetni is az előttem lévő vásárlóval. Azoknak mindig megjegyzem, hogy de jó, hogy ő ráér. Amikor én kasszásként dolgoztam, mindig igyekeztem a lehető leggyorsabban leolvasni az árut (mondjuk nálunk is alapelv volt, hogy "pörögjünk"), bár ha góráltam volna, biztosan megszólítottak volna. Aki nem tud hajigálás nélkül vonalkódot leolvasni, annak nem kell kasszáznia szerintem.
2016. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
50%
Ja igen a beszelgetes...Erdekes arra raernek.
2016. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
45%
Aki kicsi kosarral van az nem tud a kosarba visszapakolni es kesobb elrakodni.
2016. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

#17

Miért nem? Mire leolvassa a kasszás a vonalkódját, addigra megnőnek az áruk, vagy olyan sok lesz, hogy nem fér bele a kosárba?

2016. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
59%
Aki kis kosárral van,annak értelemszerűen kevesebb jóval a cucca mint a bevásárlókocsisoknak.Szóval el kell tudnia pakolni mindenféle nehézség nélkül egyből a táskájába.
2016. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Kedvencem, mikor a kis kosarat nem szabad kivinni és akkor aztán tényleg mindenki ott pakol. Én pl. nem vagyok lassú, de szeretem úgy elrendezni a dolgokat, hogy pl ne a paradicsom legyen legalul vagy hogy ne csak úgy behajigálva legyen a szatyorba.. Hát nem mindig jön össze.

De ezt a kosár tilalmat nem igen értem.

2016. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!