Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért teremt egy főnök olyan...

Miért teremt egy főnök olyan légkört, hogy az ember el akarjon menni?

Figyelt kérdés

Mármint, értem én hogy az a cél, hogy menjen el az illető, de akkor nem egyszerűbb megmondani neki?

(nem kellene végkielégítést sem fizetnie, ha ő küldene)


2016. nov. 25. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azok a cégek a gyanúsak, akik nagyon részletesen, hosszadalmasan fejtik ki az eszméletlen magas elvárásokat...


Mindehhez jön, ha kis Kft. ráadásul és kétnyelvű CV-t és motivációs levelet kér, az megint gyanús, hogy komolytalan a munkáltató. Az utóbbiaknál szokott az lenni, hogy azt csinálod, ami éppen aznap adódott... Nincs is rögzített munkaköröd, miközben olyan kiválasztási folyamaton estél át, mintha a Mercedes-hez pályáztál volna...

2016. nov. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11, nekem hasonló élményem volt, csak nem a kiválasztási folyamatnál, hanem utána. Mikor elkezdtem dolgozni a főnököm állandóan úgy próbálta beállítani a céget és a folyamatokat, mintha a világ legprofibb eljárásait alkalmaznák. Ezzel azt érte el, hogy az lett az érzésem, hogy full hülyének néz.
2016. nov. 30. 07:24
 13/16 anonim ***** válasza:

"Azok a cégek a gyanúsak, akik nagyon részletesen, hosszadalmasan fejtik ki az eszméletlen magas elvárásokat"


Én olyan helyre nem is pályázok ahol 1 oldalnyi elvárás van. Teljesen irreális.

2016. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet elmegyek egyszer ebből az országból, fárasztó ez a sz@patóműsor.
2016. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Azért, mert a munkáltató köteles indokolni a felmondását, és az indok csakis a munkaviszonnyal kapcsolatos lehet!"


A munkáltatónak kötelessége kirúgatni a főnököt, ha az egy szemétkedő idióta aki szándékosan rontja az összhangulatot a szemétkedő viselkedésével. Az ilyen lelkibeteg roh@dékokat miért engedik vezető beosztásba, nem értem.

2016. dec. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15, ebben az esetben ő a tulaj...
2016. dec. 7. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!