Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Mit lehet kezdeni az ilyen kollégákkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kiborít, hogy betegen, bevallottan lázasan influenzásan járnak be egy egyterű irodába dolgozni a kollégáim.

Ami a legszebb, hogy itt igazából kötetlen a munkaidő, és bármikor fel is lehet állni, 4 kollégám is fulladozik a köhögéstől, lázas beteg.

Ja és mindegyik jól keres, és még gyereke sincs. Tehát ilyen kifogás nem lehet.



2017. jan. 25. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj a főnöknek, hogy betegen zavarja el őket orvoshoz, mielőtt az egész céget megfertőzik.
2017. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki félti a munkáját.. Ez nem általános iskola ahol minden héten otthon maradhatsz mert köhögsz. Amúgy meg az ő bajuk.. Ha be vagy oltva vagy erős az immunrendszered akkor nem leszel törvényszerűen beteg attól hogy betegek vannak körülötted. Szerinted egy háziorvos naponta hány köhögő influenzás emberrel találkozik? Mégsem dőlnek ki mind.
2017. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ülj maszkban az irodában és ne fogj velük kezet.
2017. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk benne van a ceges policy-ban hogy betegen nem jarhatunk be (irodai munka).

Csoportvezeto vagyok, kuldtem mar haza beteg emberemet hogy ne dontse ki a tobbit.

Elozo munkahelyemen detto, de ott eloszor nem akart a lany hazamenni mert a tappenz keves..mondtam neki hogy igy viszont szabalyt sert es legyen szives menjen haza, ha nem akar tp-t akkor beirok neki szabit de nem maradhat bent.

2017. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso;nálatok ez le is van irva?Mi a betegség meghatározása? Ha valaki sokat beteg nem rugjátok ki?
2017. jan. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le. Dehogy rugjuk! Van olyan kany aki minden 3.heten beteg es anyuka is van akinek a gyereke az mindig, sot, nekem is van gyerekem es bizony telen en is sokat dolgozom itthonrol ha beteg a gyerek. Ez sajnos ilyen idoszak. Attol a tobbi ember egeszseget nem veszelyeztetheti valaki. Ha valaki beteg, arra az esetre a megfogalmazasban benne van hogy hazakuldheto, ha a munkajat nem tudja valaki teljes mertekben ellatni. Namarmost egy 15 percenkent f*osni jaro vagy egy 39 fokos lazas nem tudja.
2017. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!