Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vezető beosztásban levő ember...

Vezető beosztásban levő ember nem képes végezni a munkáját szaktudás hiányában erre tanácsadót kap maga mellé? Miért nem rúgják ki és vesznek fel a helyére szaktudással rendelkezőt?

Figyelt kérdés

Hogy meri bevállalni a cég azt a blamát hogy vezető beosztásba kerül valaki egyik napról a másikra vadidegen új emberként a cégnél (vagyis előzőleg ne dolgozott itt egy percet se) és már az elején kiderül voltaképp semmihez se ért. A legelemibb dolgokkal sincs tisztában, szállítmányozási cég és a tisztelt góré úr egy logisztikai fuvarszervező programot nem tud kezelni. Bármely munkatárs tudja enélkül fel se vennék. Ő nem. Kamionos cég és a góré kamiont még csak képen látott.

De mivel a döntés az övé így mégis kell kezelni a fuvarszervező programot. Megoldás: felveszünk mellé valakit aki kezeli helyette… nem az hogy kivágjuk a francba a dilettáns barmot és megteszünk olyat vezetőnek aki szakmabeli és rendelkezik azokkal a skillekkel amivel az utolsó dolgozó is rendelkezik.

Ez miért jó a cégnek?: Hogy mer bevállalni a cég egy ilyen dilettáns zéró szakmaiságú valakit aki azt se tudja eszik vagy isszák a témát?


2017. febr. 4. 09:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

nem urambátyám mentalitásról volt szó egyáltalán. csak rossz döntésekről, bábokat akartak/akarnak valamiért, akik csak elrontani tudják a dolgokat. nem tudom, mi a cél, mert amúgy amerikai a cég. valszeg a vezetés akarja valami oknál fogva csődbe vinni a magyar leányvállalatot. nem csak ez volt a gond, amit leírtam, de más ésszerűtlen döntések is garmadával voltak/vannak.

amúgy, ha ügyfeleid vannak, akik számítanak a munkádra, akkor nehéz xarul csinálni a dolgokat bizonyos erkölcsi morál felett.

2017. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Egyébként ne aggódj, bizots ő is érzi mennyire nem ért hozzá, baromi kellemetlen lehet neki. Legalábbis minden jóérzésű embernek az lenne szerintem.
2017. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

" baromi kellemetlen lehet neki."


Ó szegény ember!! Hogy sajnálom!! Hogy havi nettó 600-ért + céges kocsiért de kellemetlen lehet neki.

Ott ül az a szegény mártír a székben a munkát elvégzik heylette egy olyan valaki aki ért is hozzá, ő meg, a szegény-neki mi öröme marad? Az a szaros havi nettó 6 kiló meg az a szutyok céges Opel (új ára laza 10 milla)?

Ó szegény ember!!!

2017. febr. 4. 12:51
 14/31 A kérdező kommentje:
Gyűjtsünk neki és támogassuk!!! lekisegélyt ide azonnal.
2017. febr. 4. 12:54
 15/31 anonim ***** válasza:

Jól van Balázska, látom vándorolsz.

A 71%-os loginedről meg válaszolsz is.

2017. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Én is bekerültem kezdőként középvezetői pozícióra és nekem igenis baromi kellemetlen volt, hogy azt sem tudtam eszik-e vagy isszák a dolgot.

Nem kaptam magam mellé lótifutit, de bizony hol a hasonló beosztású nő mellett ültem állandóan, hol a titkárnőnk mellett, hol a főnökömet követtem kiskutya módjára, hogy rámragadjon valami. Ciki volt? Igen... De tanultam belőle és mára ott tartunk, hogy a főnököm munkáját is eltudnám végezni, illetve a titkárnőnk adminisztrációs tevékenységeit is. Megérte? Nagyon is!!!

2017. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

"illetve a titkárnőnk adminisztrációs tevékenységeit is"


Hát erre aztán marha büszke lehetsz.

Agysebészet.

Mondjuk én szóba nem állnék olyan emberrel állásinterjún aki ilyen jelelgű dolgokat OTT TANULNA meg.

Úgy gyere ide hogy ezek alap dolgok a kisujjadból ki kell rázzad már felvételkor vagy szóba se állnék veled.

Ez nem iskola. A kapitány se az óceánjáró nagyhajón tanuljon meg hajót vezetni. Úgy kerüljön oda hogy eleve tudja van menjen a francba.

2017. febr. 4. 15:10
 18/31 anonim ***** válasza:
a 71%-os én vagyok, de nem Balázskának hívnak, sőt még csak férfi sem vagyok.
2017. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

"a 71%-os én vagyok, de nem Balázskának hívnak, sőt még csak férfi sem vagyok."


Nyugi itt mindenki balázska mostanában.

Tök mindegy mit mondasz balázska vagy.

El se kezdd magyarázni mert meg leszel vádolva azzal hogy másik usert regisztáltál csak azért hogy önmagad klónjaként önmagadnak válaszolj.

2017. febr. 4. 18:17
 20/31 anonim ***** válasza:
:D ok
2017. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!