Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahely,...

Volt már olyan munkahely, ahol előfordult, hogy megcsikiztek?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés :D De ez így eszembe jutott, mert azon merengtem, általános suliban és gimi elején mennyit csikiztük egymást hülyülésből, de amióta dolgozok, nem láttam ilyet előfordulni (mondjuk az más dolog, hogy örülök, hogy nem csikiznek meg meg én se csikiznék meg senkit így 20 fölött) és elmerengtem ezen, vajon akad ember akivel így életében előfordult, hogy a munkahelyén megcsikizték?


Ha igen, miért csikizték? Hülyülésből? Szomorú volt? Vagy más?



2017. febr. 21. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Megint itt a csikizős fogyatékos. Menj már át szexfétises kategóriába, te bohóc.
2017. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?? Nekem ez az első csikizős kérdésem, eskü!!!
2017. febr. 21. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg a random ölelkezős kérdés jutott eszembe...


Nekem még nem volt ilyen munkahelyem és nem is jutna eszembe. Olyan volt, hogy valakit megvicceltek valamivel, hogy jókedvre derítsék, de nem volt benne testi kontakt.

2017. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Wtf
2017. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mik ezek a kérdések g*ci?xddd
2017. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2017. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt. Igen, gyerekként csikiztük egymást, de felnőttként már nem tesszük. És nem, a taknyunkat sem mutogatjuk egymásnak.
2017. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!