Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen alapon várja el egy...

Milyen alapon várja el egy főnök hogy hívjam vissza saját mobilról saját számlámra? Hívjon ő ha akar valamit nem?

Figyelt kérdés

Főnök egyik bicskanyitogató játéka hogy akár munkaidőben akár azon kívül akár vasárnap este is (volt rá példa) felhívja a kollegákat és csak ennyit mond hívjál vissza. Se köszönés se semmi se az hogy mégis mit akar semmi.

És ha netán nem hívjuk vissza (mert mindig akad aki nem) annak meg jön a leb**ás sőt fenyegetés majd keresünk a helyedre valakit.

Valaki elmondja nekem hogy a saját mobilomról mely nem céges a saját számlám terhére mert a cég erre egy fillért nem ad mégis miért kéne visszahívnom céges ügyben bárkit is? Hát ha akárki akar valamit hívjon szépen és fizesse is.

Már persze eleve ott kezdődik hogy csak munkaidőben akarhat bármit is azon kívül vegye úgy hogy nem létezek. Vasárnap este és hasonlóak pofátlanság.


2017. febr. 23. 11:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, ráuntál a "Kollégám folyton késik, meg jelzés nélkül hiányzik, mégse rúgják ki."-kérdésekre? Mi jön még ezután? Hogy a főnököd azt akarja, hogy te vásárolj be neki az ABC-ben, meg vidd haza gönceit kimosni? :D :O Apropó, mi van a kertészzel, aki saját kívánságára egyik napról a másikra irodista lett?
2017. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ez nem arról szól, hogy drága e telefonálni, hanem hogy terrorizálhasson valakit, mert ha ezt nem teszi, akkor már beparázik, hogy nahát őt biztosan átvágják.


"Őt nem érdekli hogy vasárnap van " - én ilyenkor úgy állok hozzá, ahogy ő énhozzám. Őt nem érdekli az én vasárnapom, akkor engem sem érdekel az ő hívása. Bár ez a módszer nem a munkahely megtartásához vezet, az tény.

2017. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

"Őt nem érdekli az én vasárnapom, akkor engem sem érdekel az ő hívása."


Na igen ám csak ismered a mondást az erősebb kutyáról meg a b***ásról? Na itt nem én vagyok az erősebb kutya.

Én itt nem b***ok engem b ***-nak.

2017. febr. 23. 13:33
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szállj ki a b***szásból :)
2017. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

"Hogy a főnököd azt akarja, hogy te vásárolj be neki az ABC-ben, "


Azt hiszed marha vicces vagy de az az alap sajnos hogy kollegákat küldi ki bevsárolni postán csekket feladni (céges és privát csekket is) kocsit mosatni (saját kocsit)-még a kocsiját (saját kcosiját!!) is kollegával takaríttatja.

Az meg nem mer ellent mondani.

Na most ha neked kezedbe nyomnak egy listát hogy irány a közért és a főnöknek vegyél parizert akkor mit teszel? Közöd nincs a feladathoz nem ez a te dolgod de mersze ellent mondani? Ill ha mersz akkor vszínű azért mersz mert látóhatáron van egy másik állás mert arra a másik állásra nagyon gyorsan szükséged lesz.

2017. febr. 23. 13:38
 16/29 A kérdező kommentje:
Tudom tudom ki akar ilyen szemét helyen dolgozni. Akarni senki se akar. És mégis itt dolgoznak sokan. Ok? Mert más nincs.
2017. febr. 23. 13:39
 17/29 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem mindenki van vele így, de nekem ez nem ok. Ha ott nincs más ahol én vagyok, akkor oda megyek ahol van más.
2017. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
mindig van mas, aki keress az talal, keress es ha megvan lepj, de te sztem nem is akarsz onnan eljonni, meg lehet elvezed is hogy hulyet csinal beloled, ha akarnad mar reg nem lennel ott, ilyen nincs hogy nincs mas.
2017. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy kamukérdező, rá lehet ismerni a stílusából. Néhány gyöngyszeme:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Meg volt egy olyan (már törölt) kérdése is, ahol azon dühöngött, hogy a kertész kollégája kijelenetette, hogy ő mostantól a cégnél irodában akar dolgozni, és meg is adták neki. Meg valami olyasmire is emlékszem, hogy a baleset után a kórházból mankóval hazafele bicegő ismerősét hívogatták, hogy egy-kettő menjen befele melózni. Sokan csak találgatjuk, vajon milyen mentális zavarban szenvedhet.

2017. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ilyen főnök mellett azonnal kezdj el állást keresni! Ha van új melóhelyed akkor meg felmondasz.
2017. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!