Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen alapon várja el egy...

Milyen alapon várja el egy főnök hogy hívjam vissza saját mobilról saját számlámra? Hívjon ő ha akar valamit nem?

Figyelt kérdés

Főnök egyik bicskanyitogató játéka hogy akár munkaidőben akár azon kívül akár vasárnap este is (volt rá példa) felhívja a kollegákat és csak ennyit mond hívjál vissza. Se köszönés se semmi se az hogy mégis mit akar semmi.

És ha netán nem hívjuk vissza (mert mindig akad aki nem) annak meg jön a leb**ás sőt fenyegetés majd keresünk a helyedre valakit.

Valaki elmondja nekem hogy a saját mobilomról mely nem céges a saját számlám terhére mert a cég erre egy fillért nem ad mégis miért kéne visszahívnom céges ügyben bárkit is? Hát ha akárki akar valamit hívjon szépen és fizesse is.

Már persze eleve ott kezdődik hogy csak munkaidőben akarhat bármit is azon kívül vegye úgy hogy nem létezek. Vasárnap este és hasonlóak pofátlanság.


2017. febr. 23. 11:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%
Kamu vagy nem kamu, az tény hogy sok elmebeteg főnök van, és nem lenne szabad a dolgozóknak mindent benyelni.
2017. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, hogy bocs, de feltöltőkártyás a telefonom, és éppen nem volt rajta pénz, ezért nem tudtam visszahívni. Ha kérdezné, hogy akkor meg miért nem töltöttem fel, akkor meg mondanám, hogy ó bocsi, nem keresek én annyit itt a cégnél, hogy havonta töltögessem a kártyámat, akkor töltöm, amikor futja rá. Ha szeretnétek, hogy napi szinten elérhető legyek, akkor adjatok havi +5000 forint telefonpénzt. Ha nem adtok, akkor meg hívjatok a saját telefonotokról. Vagy hívjatok Skype-on, az ingyen van.
2017. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem érted te az ilyen főnököt.... ennek mit mondasz az mindegy majd kirúg ha igazad van ha nem...
2017. febr. 23. 18:19
 24/29 anonim ***** válasza:

Akkor legalább megszabadulsz tőle ha kirúg. És kénytelen leszel más munka után nézni kifogások helyett, hogy miért nem mondasz fel.


Az igazán szemét főnök nem rúg ki. Utolsó leheletedig kínoz különféle pszichoterrorista módszrekkel.

2017. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
szar kamu ez szerintem, ilyen hulye ember nincs hogy ezek utan nem mond fel, vagy ha ez az egesz megis igaz akkor te meg nem szenvedsz elegge.
2017. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

" nincs hogy ezek utan nem mond fel"


??? És akkor ez még csak a jéghegy csúcsa amit meésltem van ott még ezer és ezer kisebb nagyobb mocsokság.

És miért nem mondok fel? Én se meg még itt rajtam kívül vagy 30-an? Mert te se hiszed hogy csak velem szemétkednek. Mindenkivel.

Miért nem mondunk fel? Leírtam. Hova mennénk. Azért nem.

2017. febr. 24. 08:31
 27/29 anonim ***** válasza:
Mondom, hagyjátok rá! Hónapok óta (han em több, mint egy éve) ezt csinálja, átlagban hetente beír valami "k*cs*g a főnököm" vagy "a kollégámnak mindent elnéznek"-kérdést. Előbbi típusnál pedig azon siránkozik, hogy nincs hova mennie. Ja, és hol szalagmelós, hol pedig vállalati irodában vagy multinál nyomja.
2017. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

"Mondom, hagyjátok rá! "


Mondani amit akarsz azt mondasz de már most van 3 oldalnyi thread

2017. febr. 24. 10:10
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

KÖCSÖG KÉRDEZŐ!!!


Szóval mégiscsak kamu volt, amit írsz!


Szemét állat!

2017. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!