Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jár-e az előre kifizetett...

Jár-e az előre kifizetett ebéd céges menza esetében ha betegállomány miatt nincs ott a dolgozó de hozzátartozója hazavinné?

Figyelt kérdés

Ha egy cégnél vagy céges menza amit előre 1 hónapra be kell fizetni és a pénz semmi esetben se jár vissza, vagyis ha az ember befizeti beteg lesz nem tud menni akkor a befizetett napok elúsznak-ebben az esetben megtilthatja –e a cég hogy a már kifizetett tehát jogosan járó ebédet egy hozzátartozó ételhordóban hazavigye?

Milyen alapon tiltja meg? Ki van fizetve innentől fogva én, a kifizető rendelkezem azzal amit kifizettem. Ha úgy döntök odaadom X valakinek vagy akár a kukába öntöm senkinek beleszólása nincs elvégre az enyém.

De akkor milyen alapon tiltja meg? Cégtől válasz nincs nem viheti haza senki és ezzel téma lezárva részükről.


2017. febr. 26. 13:04
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

" Jaaa hogy ahhoz fel kéne emelni a segged?"


Ígérem neked abban a pillanatban felemelem a seggem, ahogy lezs egy másik szék ahova leülhetek. Addig meg marad ez. Még mindig jobb itt mint a padlón munka nélkül.

2017. febr. 26. 18:26
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Vótmá.. És szär is.


Amúgy valaki pisztollyal állt a fejednél, míg befizetted az ebédet? Ha nekem ingyen menzáról beszélnének, majd ki akarnák fizettetni velem, azt mondanám, hogy akkor köszike, én hozok magamnak enni. Nem, a barom mit csinál? BEFIZETI b+, utána meg sipákol. :D

Az a baj ezekkel a sztorijaiddal, hogy tök életszerűtlenek. Olyan vagy ezekben, mint a tévéshopos emberek, akiket totál életképtelennek állítanak be.

2017. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!