Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkavédelmi felszerelés árát...

Munkavédelmi felszerelés árát nem a cégnek kell állni? Le akarnak vonni első fizumból 50. 000-et?

Figyelt kérdés

Beléptem volna egy céghez. Raktári meló lett volna ahol a raktárterületre csak munkavédelmi cuccban lehet bemenni ruha acélbetétes bakancs a pakológépek miatt és fejvédő sisak.

Úgy kezdték hogy hoztam-e magammal. Mondtam nem hoztam ezt nem a cég adja? Kiröhögtek szinte. Mondták nem ad a cég illetve ad csak kifizetteti. Adnak egy szett ruhát de első fizumból 50.000 hiányozni fog itt írjam alá.-

Mondtam erre anyátok és eljöttem.

Azóta akárhogy olvasom az Mt-t és a vonatkozó szabályokat uoda jutok. Ezt a cégnek kell állnia. Nem is kérdés, a vasutas se veszi meg az egyenruhát a rendőr se, nem ő állja a pisztolyt, a gumibotot stb.

Jól néznénk ki. Céges teherautót tán ne tankoljam fel saját pénzből? Villanyszámlát is befizessem?

Szóval igazam volt? Az állás hál istennek annyira nem napim kenyérkérdés és utálom ha még be se léptem már átvernének.


2017. márc. 5. 15:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
31%
Másik megoldás az lett volna, hogy kulturált hangnemben közlöd vele, hogy szerinted téved. De te rögtön nekiálltál bunkózni meg gyökerezni. Hogy neveltek téged? Gyanítom, sehogy. Amúgy a "biztosít" szerintem is csak azt jelenti, hogy ott van a cucc. Azt nem, hogy ingyen használhatod is. Az arcodból meg visszavehetnél, úgy beszélsz, mintha a cégnek ki kéne azt érdemelnie, hogy te ott dolgozzál náluk, de el kell keserítselek, nem csesztél ki velük annyira, mint hiszed, mert helyetted 1000 másik emberből válogathatnak, akik szó nélkül elvégzik a melót.
2017. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

" Amúgy a "biztosít" szerintem is csak azt jelenti, hogy ott van a cucc. Azt nem, hogy ingyen használhatod is."


Barom.

Ja igen, akkor a sarki Lexus szalon is biztosít nekem 15 milliós kocsit nem? hiszen ott van vihetem használhatom. semmi gond. csak leperkálom a 15 milát és hajrá.

Barom.

2017. márc. 5. 17:40
 23/43 A kérdező kommentje:

"helyetted 1000 másik emberből válogathatnak, akik szó nélkül elvégzik a melót."


Hol élsz te. Azok az idők rég elmúltak.

Akkor nem lenne vagy 40 betöltetlen hely és nem keresnének SZÓRÓLAPON embert azonnali belépéssel. Mindegy csak jöjjön... és így se jön, ezek szerint.

2017. márc. 5. 17:42
 24/43 anonim ***** válasza:
A bankok, ügynökségek, cégek is különféle szolgáltatásokat biztosítanak. Nem hallottad még ezt a kifejezést?
2017. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Ne ragozzuk a semmit. Munkavédelmi cuccot a cégnek kell adnia ingyen. Pont. Nincs mit ragozni rajta.

El ne kezdjük magyarázni hogy zöld-e a fű. Az. zöld.

2017. márc. 5. 17:44
 26/43 anonim ***** válasza:
sztem jo fej ez a kerdezo, es igaza van, en se fizettem volna ki, hulye lennek.
2017. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
28%
Azért ez nem ilyen egyszerű. A jogban a kiskapuk pont arról szólnak, hogy a jogszabályokat különböző módokon lehet értelmezni. Itt is látod, te értelmezel egy szót egyféleképpen, más ember meg ugyanazt a szót teljesen másképpen értelmezi. Amúgy se értem, mi a bajod, itt írod, hogy mennyi a betöltetlen állás, hát akkor miért nem mész máshova dolgozni bosszankodás és más emberek fikázása helyett? Már rég vehettél volna egy olyan 15 milliós kocsit, amivel példálózol :D Tipikus magyar mentalitás.
2017. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Semmi gond, majd feldobom az OMMF szakhatósági ellenőrzési szervnek a kérdést (ill már meg is tettem ommf gov hu fóruma) és majd ott megmondják.

De az itteni szuperokosok még majd náluk is jobban fpgják tudni.

2017. márc. 5. 17:55
 29/43 A kérdező kommentje:

"hát akkor miért nem mész máshova dolgozni"


??? miért hát ide mentem ???


ezel kezdtem: "Mondtam erre anyátok és eljöttem. "

2017. márc. 5. 17:55
 30/43 anonim ***** válasza:
De tényleg, akkor most mi a kérdés? Mert úgy látom, te tulajdonképpen nem is akarsz semmit megtudni. Meg vagy győződve róla, hogy neked az a ruha járt volna, és aki az ellenkezőjét állítja, az barom és gyökér, hiába érvel bárki bármivel. Te nem érveket vársz, hanem csak azt akarod, hogy jöjjön pár ember, aki majd veled együtt háborog.
2017. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!