Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kick-box edzésre szeretnék...

Kick-box edzésre szeretnék járni. Mit kell vinni első edzésre?

Figyelt kérdés

Lány vagyok (13 /szep. 14/éves) és nagyon szeretnék kick-boxolni járni jövő tanévtől. Mivel lány vagyok nem nevetnének/csúfolnának ki,hogy gyengébb vagyok, mint a fiúk? (Egy évig tilos volt bármilyen mozgás fomát csinálnom, így sokkal kevesebb izmom van, a fizikumom icsökkent mint volt.)

Aki jár kick-box edzésre kérm segítsen, mit kell vinni és milyen feladatokat csinálnak/tok? Az hátrány lehet, ha a ball vállamat 'picit' ki tudom akasztani, így nagyobb-e a sérülés veszélye? Mi a véleményetek róla, hogy megpróbáljam vagy kerese másmilyen mozgás formát?!

Valaki ismeri Zuglóban a Mogyoródi útit? Vélemény?



2015. máj. 18. 19:46
 1/2 anonim válasza:
Nem nevetnek ki, ahova én jártam ott rengeteg csaj volt. Első edzésre edzőruha kell más nem.
2015. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.
2015. máj. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!