Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkavédelmi felszerelés árát...

Munkavédelmi felszerelés árát nem a cégnek kell állni? Le akarnak vonni első fizumból 50. 000-et?

Figyelt kérdés

Beléptem volna egy céghez. Raktári meló lett volna ahol a raktárterületre csak munkavédelmi cuccban lehet bemenni ruha acélbetétes bakancs a pakológépek miatt és fejvédő sisak.

Úgy kezdték hogy hoztam-e magammal. Mondtam nem hoztam ezt nem a cég adja? Kiröhögtek szinte. Mondták nem ad a cég illetve ad csak kifizetteti. Adnak egy szett ruhát de első fizumból 50.000 hiányozni fog itt írjam alá.-

Mondtam erre anyátok és eljöttem.

Azóta akárhogy olvasom az Mt-t és a vonatkozó szabályokat uoda jutok. Ezt a cégnek kell állnia. Nem is kérdés, a vasutas se veszi meg az egyenruhát a rendőr se, nem ő állja a pisztolyt, a gumibotot stb.

Jól néznénk ki. Céges teherautót tán ne tankoljam fel saját pénzből? Villanyszámlát is befizessem?

Szóval igazam volt? Az állás hál istennek annyira nem napim kenyérkérdés és utálom ha még be se léptem már átvernének.


2017. márc. 5. 15:26
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
57%

"Engem nem érdekel, hogy mit akar megtudni a kérdező vagy mit sem, jó, hogy ezt ki írta magából és igen is pufogjon, ha jól esik neki."


Puffogjon felőlem, de olyan helyen, amit erre találtak ki. Ez egy tanácsadó portál, nem pedig dühöngő. Ha a kérdező annyira szabálymániás, akkor az itteni szabályzatot miért nem tartja be? Konkrét kérdést kellene feltenni, nem pedig véleményeket kérni, és pláne nem más felhasználókat ócsárolni.

2017. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a legjobban fejezte ki magát, meg nem kellett volna őket elküldeni az édesanyjukba, mert ők is csak beosztottak voltak; de mindamellett a kérdezőnek adok igazat, ha senki sem lázad, sosem okulnak a munkáltatók.
2017. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Jellegzetes írás a kamugyáros munkaügyitől... :)

Költői kérdés.

Mennyi az esélye hogy eme védőfelszerelések hajszál pontosan 50000be kerüljenek? :D


Kérdező, de most őszintén.

Mire jó a majdnem napi kamu kérdéseid?


A legdurvább hogy nem vagy egyedül a kamugyártós kérdésekkel (vagy több accountod is van)


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__toplista

2017. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!