Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúnál mi az új...

Állásinterjúnál mi az új trend? Tegnap voltam és a HR-es egyáltalán nem a klasszikus kérdéseket tette fel.

Figyelt kérdés

Egy mondatot sem mondhattam el, végig belém kötött. Fura kérdéseket tett fel. Pl Van kutyám? Miért csak egy? Stb...

Mi ez az új baromság?

42 éves nő vagyok, az interjúztató volt max 28 éves. Állìtólag próbálja felidegesìteni a jelölteket?!

Engem akkor nem sikerült, de úgy jöttem ki, hogy de szájba vágtam volna😊 De legalább is vissza kérdeztem volna párszor.

Ehhez képest a szakmai kérdések felüdìtőek voltak egy másik kollégától.


2017. márc. 29. 08:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ha visszkérdezel ,hogy mennyire releváns a kérdése,akkor lehet hogy meglepődik egy pillanatra,de hogy nem téged vesznek fel az biztos, mert kötekedőnek sorol be ,aki ellent mond és kritizálja a főnöki utasítást. De ha ez nem számít ,akkor végül is mindegy.
2017. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

#31

Szerencsére nem vagyok abban a helyzetben, hogy pitiznem kelljen egy munkáért. 2,5 éve nem keresek munkát, mégis havi átlag 15-20 fejvadász megkeresésem van, emellett a munkakörömből adódóan a teljes managementet kell néha "basxogatnom", ha nem mernék visszaszólni egy hülye HResnek, akkor a munkám se tudnám elvégezni

2017. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Oké ,akkor te vagy az a ritka kivétel akinek ez nem számít,de a nagy átlagnak sajnos a hr-es az atyaúristen,aki eldönti ,hogy lesz e mit ennie vagy sem a közeljövőben, és ezt tudják is magukról és vissza is élnek vele.


Én vállalkozó vagyok és többek közt az ilyen inkompetens semmirekellő hr-esek miatt is lettem az,. Szóval alapvetően köszönettel tartozom nekik :D

2017. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!