Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan napok a munkahely...

Vannak olyan napok a munkahelyeden, amik unalmasak es aznap semmi dolgod?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt hogy egész nap semmi dolga valakinek.


Nekem olyan volt hogy bementem 8-ra, elkezdtem a munkát és 12-re kész voltam. Utána internet, index, origo.


Ez ment több évig.


Na de ha semmi dolgom egész nap, napi 0 órát dolgozom, az szerintem nem is vezet sehova, cég szempontjából sem.


Ha ez megy több hónapig, az elég érdekes.

2017. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos van, én szeretek dolgozni meg pörögni. Ha nincs munka már minden bajom van. Holnap beviszem a francia nyelvkönyvemet, aztán ha nincs munka, akkor tanulok.
2017. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos van és egyre sűrűbb.
2017. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs, amióta itt vagyok még nem volt unalmas egy nap sem.

Elég pörgős és változatosak a feladataim, hamar el is megy egy nap.

Hátránya mondjuk pont ez, hogy van mit tenni, és sokszor benn is maradok 1-2 órát tovább, másrészt meg kihívás néha, mert most dolgozok benne először és néha félek, hogy nem fog menni valami.


Viszont szeretem, és inkább ez ezerszer, mint az unalmas monoton munka: dolgoztam már ilyenben is, egy idő után lélekromboló. Erre vágytam, most megkaptam, szóval nem panaszkodom az apróbb félelmei miatt.


Persze ahogy a nyugis monoton helyet, ezt a pörgést is meg lehet unni, úgy képzelem hogy majd később, pl gyerek után, pár év múlva már nem a kihívás, hanem ismét egy nyugis helyet szeretnék.

26N

2017. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!