Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan munkaügyi per amely...

Olyan munkaügyi per amely jogtalan kirúgást állít helyre annak emberileg van értelme? Ki akar ezek után visszamenni dolgozni nem értem?

Figyelt kérdés

Ismerősömet kirúgták a munkahelyéről olyan átlátszó indokkal amivel elment munkaügyi bíróságra. Megnyerte a pert de az ítélet az volt hogy a munkáltatót kötelezték a jogsértés előtti állapot helyreállítására vagyis vissza kellett őt vennie a cégnek.

Azonban olyan légkör fogadta őt ott hogy hiába vették vissza kettő hét után maga mondott fel újra, mert nem bírta ki.

Azért nem értem emberileg az ilyen ítéletnek mi értelme? Hát az sejthető hogy ha kirúgnak és bíróságra megyek a cég ellen nem fognak rózsacsokorral köszönteni hiába az ítélet.

Mondjuk az odáig oké hogy én is megnézném a hülye főnököm pofáját ahogy az ítéletet lobogtatom az orra előtt és ő tudja hogy a kirúgott dolgozója újra ott lesz a munkahelyen és neki tűrnie kell. Főleg a dolgozók előtt hatalmas szívás a főnöknek hogy ott van ő a nagy hatalmú valaki és ott van a "kis semmi" alkalmazott és most mégis ő volt az erősebb és felforgatja a kis játékboltját. Ez nagyon nagy szívás mert ezzel erőtlennek mutatkozik a dolgozói előtt-hiszen ebben a szituban mégse ő volt az erősebb elmeszelték.


2017. ápr. 21. 11:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A 28-as választ/kérdést én írtam 25-ösként. Az utánam hozzászólónak szántam a kérdést igazából megdöbbent hangsúllyal.

De azt hiszem pont azért tart itt az ország ahol... Mindenki ölbe tett kézzel várja, hogy a hátsója alá legyen téve minden, de ezért megmozdulni fájna. Csak a saját érdekeinket lessük, ennyi. Szánalmas.

2017. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Újabb munkaügyis kamu kérdés. :-) Nem unod még?
2017. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!