Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csajok! Ti mit dolgoztok?

Csajok! Ti mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs minek tanuljak tovább nőként, amivel jól is lehet keresni, semmi nem érdekel szinte, semmiben nem vagyok jó..

2017. máj. 8. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Valami csak érdekel. Próbálj meg utána olvasni különböző szakoknak meg munkáknak. Majd írd le a neked tetsző szakokat és nézd meg hogy lehet elhelyezkedni velük. Egy 2-3 órát szánj rá erre. Fontos hogy ne csak "női" szakokat nézz, ilyen nincs ez a 21.század egyre elfogadottabb ha férfiak "női" és nők "férfi" munkát csinálnak. Én banki szektorba dolgozok.
2017. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem közgé szakmám van, mérlegképes könyvelô vagyok. Lehet vele jól keresni, bár nem sokat dolgoztam a szakmámba. Vendéglátós lettem, majd az építôiparban találtam meg a helyem. (Cégtulajdonosként) Ha most választhatnék szakmát,még mindig reklám és marketing szakmanager-nek mennék!:) Ez volt az álmom, aztán elsodort az élet....
2017. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

KÖnyvtárosnak tanulok (imádom azt a környezetet, milliőt ami a könyvtárakat körbeveszi), irodában robotolok, ilyen tedd-ide, tedd-oda meló, de szabadidőmben sportfelszerelést varrok-javítok. Biztos jó vagy valamiben, csak ki kellene próbálnod magad.

Biztos van kedvenc témád.

2017. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi köze a nemedhez. Találd meg, mit az, amit szívesen csinálsz, annak keresd meg azt a területét, amiért fizetnek is, és azt.
2017. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én ápoló vagyok. Nem lehet belőle meggazdagodni, fogalmam sincs, hogy tudnék e mást csinálni. Én ezt szeretem.
2017. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Svájcban élek a párommal, jelenleg bébiszitterkedek - bár otthon is azt csináltam, mert jobban fizetett, mint a szakmám.
2017. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: szívem szerint művészettörténész lennék, de a diplomám egészségügyi - sajnos.
2017. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a nemed?
2017. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
van álmod?
2017. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
jogot vegeztem, de perpillanat szoftver eladassal foglalkozom. Anno azert dontottem a jog mellett, m az amolyan audasz diploma. Barmit tudsz vele csinalni...jo persze, nyilvan nem mindent, m agysebeszetet nem, de eleg sok teruletet lefed.
2017. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!