Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen egyből csalássa...

Új munkahelyen egyből csalással szembesültök munkavédelmi felszerelés kapcsán-mit tennétek? Egyből csá?

Figyelt kérdés

Új munkahely ahol épp most lépném át a küszöböt még el se kezdtem melózni de már csalással szembesülök.

Ugyanis fizikai munka ahol csak munkavédelmi cuccban lehet dolgozni melyet az Mt és a szerződés szerint is a munkáltató biztosít.

És azzal szembesülök hogy hozzak cuccot magamnak ha dolgozni akarok vegyem meg saját lóvéból

DE!!!!


itt az átvételi ív írjam azért alá hogy a cég átadott nekem munkavédelmi szettet kabát nadrág bakancs kesztyű 40.000 értékben, mely szettet persze próbaidős lévén majd ki kell fizessek ha netán próbaidő alatt lelépnék/kirúgnak ....

na ez jó mi? át se léptem a küszöböt és már 40-nel át akarnak b***szni???

Egyelőre nem írtam alá semmit hogy átvettem mondtam majd ha itt a kezemben a cucc hogy átvettem majd akkor aláírom hogy átvettem.

Erre hümmögtek.


2017. máj. 11. 10:29
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Bocsánat elnéztem: a #19-esre válaszoltam, és a kérdezőnek.
2017. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

"halóóó a szomszed gyárban is ugyanazt csinálod.... max a körülmények mások...."


NA ITT A K***VA NAGY TÉVEDÉS!!!

Halló a szomszéd gyárban ugyanazt csinálod!!

Hát ja. Már ha van szomszéd gyár és nem olyan helyen laksz ahol egy van és slussz.


Másik. Másik gyárban uatzt csinálom IGEN!

Max a körülmények mások?? Na ez a tévedés. A körülmények se mások...

Mindenhol csalnak átvernek lenyúlnak szabálytalanságok tömekelege 4 órás papírral dolgozz 8 órát szabi csak papíron stb.

2017. máj. 11. 18:34
 23/43 anonim ***** válasza:

"Hát ööö igen csak kérdés vagy-e olyan helyzetben hogy diktálj! Mert az uyge tiszta hogy alapvetően nem nekik van szükséged rájuk hanem fordítva, neked az állsékeresőnek rájuk... "


hi-hi :D jól van apám.


Én sétálnék kifele mint a vakló b@@szod.


Te normális vagy?


Majd én megyek el saját pénzből munkavédelmi boltba.


Ez valami cigánytelep?

2017. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

"Én sétálnék kifele mint a vakló b@@szod. "


Aha. Ja. persze.

Egyébként ha elolvastad és képes vagy felfogni (ezt már kétlem...) akkor leírtam hogy igen én is kisétáltam...

mert megtehetem. Még.

De mi lesz ha már nem tehetem meg? ha tényleg kélt opcióm lesz a) ez/iylen szar hely b) a semmi

Na akkor mi van? Mert nagyon sokan így vannak és én is így leszek csak idő kérdése...

2017. máj. 11. 18:36
 25/43 A kérdező kommentje:

"Majd én megyek el saját pénzből munkavédelmi boltba. +!


Amint írtam de úgyse bírod felfogni hát ha kell az állás és más nicns akkor bizony elmész a boltba. Saját pénzen.

Vagy nincs állás. Válassz.

2017. máj. 11. 18:37
 26/43 anonim ***** válasza:

Figyelj én értem amit mondasz.


De ott nem tartunk azért még hogy pl. te fizess havonta egy cégnek hogy ott dolgozhass.


Akkor elmegyek árkot ásni 40.000 Ft-ért zsebbe, de hogy én fizessek egy cégnek, értem?

2017. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Igen én is tudok sztorikat... 8 Évig voltam gyári munkás...

Egyik munkatársam "nem"-et mindott egy olyan feladatra, amit nem tudott volna biztonságosan elvegezni.... egy tulbuzgó fönök babája csoportvezető ezért kirugta "munkamegtagadás"..... felnyomta a céget es nyert..... kapott valamennyi lovet...

Masik nem mert nem-et mondani.... na neki 2. Fokú egési sérülés kett a 2 alkarján...

Kedves kerdező: én ezen nem fogok vitázni... az hogy 1 gyar van a kornyeken... akkor ott dolgozol, ha nincs benned annyi hogy a jobbert menj.... akkor dolgozol minimalberert es sirankozol.... ennyi.

2017. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

"akkor ott dolgozol, ha nincs benned annyi hogy a jobbert menj..."


Házat kertet állatokat háztájit ki látja el?

Mert ha ezekről is lemondok akkor az "új" helyen marha jól kell ám keressek hogy megérje. Mert lakhatás is kéne...

2017. máj. 11. 18:46
 29/43 A kérdező kommentje:

"Akkor elmegyek árkot ásni 40.000 Ft-ért zsebbe, de hogy én fizessek egy cégnek, értem?"


Menj.

2017. máj. 11. 18:46
 30/43 anonim ***** válasza:

#28-ra....

Senki nem fog oda menni hozzád, hogy "hé Te akarsz jól élni?"

Menni kell, áldozatokat kell hozni....

Én az összes megtakarítasom feltettem 1 lapátra....

2017. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!