Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen egyből csalássa...

Új munkahelyen egyből csalással szembesültök munkavédelmi felszerelés kapcsán-mit tennétek? Egyből csá?

Figyelt kérdés

Új munkahely ahol épp most lépném át a küszöböt még el se kezdtem melózni de már csalással szembesülök.

Ugyanis fizikai munka ahol csak munkavédelmi cuccban lehet dolgozni melyet az Mt és a szerződés szerint is a munkáltató biztosít.

És azzal szembesülök hogy hozzak cuccot magamnak ha dolgozni akarok vegyem meg saját lóvéból

DE!!!!


itt az átvételi ív írjam azért alá hogy a cég átadott nekem munkavédelmi szettet kabát nadrág bakancs kesztyű 40.000 értékben, mely szettet persze próbaidős lévén majd ki kell fizessek ha netán próbaidő alatt lelépnék/kirúgnak ....

na ez jó mi? át se léptem a küszöböt és már 40-nel át akarnak b***szni???

Egyelőre nem írtam alá semmit hogy átvettem mondtam majd ha itt a kezemben a cucc hogy átvettem majd akkor aláírom hogy átvettem.

Erre hümmögtek.


2017. máj. 11. 10:29
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

"Elvből nem, bár lehet valaki elmegy egy állásinterjúra és van nála mondjuk 100.000 Kp, hogy biztos felvegyék. "


Naiv vagy. Beszélj egy szekus cégnél melózó őrrel. Olyan van hogy felvesznek téged nem is rossz fizuval de ebből minden hónapban külön kérés nélkül X ft-ot kp-ban leperkálsz adott illető zsebébe.

Ezt nme kérik tőled de ha nem adod másnap már kirúgnak.

EZ így megy az összes szekus cégnél időtlen idők óta. AZ összesnél.

2017. máj. 12. 18:05
 42/43 A kérdező kommentje:

"én kapok, ez a szitu."


Aha. Annyit mint az elmúlt hónapokban? semmit?

Na az mind a tiéd lehet.

2017. máj. 12. 18:06
 43/43 anonim ***** válasza:

De most komolyan bohócot kell csinálni magamtól hogy felvegyenek valahova?


Fiygelj annyi pénz csordogál be innen onnan hogy nem halok éhen.


Amit írtál a sec-es cégekről szerintem nem kamu, én elhiszem,


véleményem: meg a f@@szom, sohanapján. :D


Belőlem lehet bohócot csinálni, olyan szinten hogy öntözzem meg az irodai virágokat, max ilyen szinten, értem??

2017. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!