Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt (vagy van? ) olyan...

Volt (vagy van? ) olyan munkahelyed, ami idegileg fárasztó volt számodra?

Figyelt kérdés

Volt olyan munkahelyed,ami idegileg nagyon lefárasztott téged?

Akár a munkatársak/főnök által vagy maga a munka által.

Mi volt a feladatot,mit dolgoztál?



2017. máj. 17. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vagyonőrként dolgozok. Fiatal, vékony nő vagyok.

Folyton lesnek az emberek (főleg az idősek, és a pasik), amikor távolabb állnak tőlem kibeszélnek, röhögnek, stb. Miért én vagyok ott, miért nem egy izmos pasit raknak be, meg hasonló megjegyzéseik vannak.

Idegesítőek. A nap végén már legszívesebben fejbe rúgnám őket.

2017. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A melót szeretném, de a kollégák mind 20-25 éves fogyatékos gyerekek. Egyszerűen nincs velük közös témám. A face meg a műköröm, műszempilla engem nem érdekel.
2017. máj. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Könyvkiadás, nyomdaipar, apámmal, tesómmal. Anyagilag egy radabig megérte, majd nem. Viszont annyi családi viszályt szült, plusz összemosódott a munka és a magánélet, hogy így utólag nem tartom egy sikersztorinak. Tartott 1993-2010-ig.


Dolgoztam más nyomdában is. Ott a kollektívával jó volt, de ez az örök kapkodás stresszelés, egyszerre 8 dologra figyelés felőrölte az idegeimet.

Semmiképp nem mennék vissza már.


Aztán volt melóhely, ahol szétmobbingoltak. Volt olyan melóhely, ahol szintén az örökös nem megfelelés, elégedetlenkedés, kevestellés tette tönkre az idegeimet.


De aztán megnyugodtam, hogy nem én vagyok mindenre alkalmatlan, mert azóta olyan helyem van, ahol jól is keresek, sikeres is vagyok és minden rendben van.

2022. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!