Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyárakban dolgozni egy...

Milyen gyárakban dolgozni egy visszahúzódó, csendes ember számára? Tényleg bunkók az emberek az ilyen személyiségű emberekkel?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, ha nem voltam elég érthető. A "kilógást" az intelligencia terén értettem.
2017. jún. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: Az se feltétlenül jó pont a szemükben, ha valaki mindannyiuknál okosabb.
2017. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kikezdenek, van, hogy másnak a munkáját is te csinálod meg, mert kihasználják, hogy nem mersz visszaszólni. Még aki helyet dolgozol, az meg csak lebzsel. Mindenbe belekötnek, még abba is amit jól csinálsz, van, hogy többen összefognak, és rád szálnak, téged meg a sírógörcs fojtogat, de nem sírhatsz, mert azzal is csak azt mutatod ki milyen gyenge személyiség vagy.


Szerencsére, csak diákként dolgoztam gyárba. Soha többet.

2017. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13: Erről beszélek. Ha rosszul dolgozol, az a baj, mert lelassítod a munkamenetet. Ha jól dolgozol, akkor az a baj, mert félteni kezdik a pozíciójukat. A "Ha van rajta sapka azért, nincs rajta sapka azért kötünk bele"-szindróma.

És az még extrán jellemző az ilyenfajta helyeken dolgozó emberekre (tisztelet a kivételeknek, mert hálistennek azért ilyen is akadt!), hogy általában véve nem képesek a másik sikerének örülni. Ha mondjuk valaki belekezd a munka mellett valamibe (esti iskola, tanfolyam, vállalkozás stb.), a többségüktől csak a "Hülyeség. Úgyse fog összejönni, utána is itt dolgozol majd."-maszlagot kapja. Rólam az utolsó otthoni munkahelyemen tudták, hogy külföldre jövök. 20 munkatársból csak egy kívánt önzetlenül sikert.

2017. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak diákmunkán vagyok, de két hete dolgozom ott. Én is hasonló vagyok, bár inkább csendes, eleinte nagyon rossz volt, mert nem mertem kiabálni, mert tipikusan tésztát pótolok és ha nem elrontom szólnom kell hangosak a gépek és nem tudok annyira ordítani. Néhány napig ordítottak velem, meg furák voltak, rossz is volt, de ahogy egyre ügyesebb vagyok, és csinálom a dolgom, önállóan, és nem kérdezgetek nem szólnak hozzám, és békénhagynak. Csinálni kell jól a dolgod kevesebb nyűg meg szerencsétlenkedni és akkor elviselnek.
2017. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!