Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek a munkaundorral?

Mihez kezdjek a munkaundorral?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozok a mostani helyen.Tudom hogy máshol se jobb,dolgozni mindenhol kell,de kezdek befásulni.Hogy életben maradjak,kifizessek mindent,tudjak hol lakni,dolgoznom kell,és ettől a kell szótól a hideg kiráz.Semmi kedvem semmihez,állandóan fáradt vagyok,testileg se pszichésen nem érzem jól magam,néha nem megyek be mikor már nagyon elegem van,de ezt se lehet csinálni.A pénz arra elég hogy egyek,igyak,csekkek,semmi plusz nincs az életemben.Nem találok semmi pozitív dolgot ami erősebbé tenne...Ritkán hálát érzek hogy van munkahelyem,de többségében úgy érzem mintha kezdenék becsavarodni.Csak én vagyok így ezzel ? Szeretnék változtatni,a magam ura lenni,de pénz kell hogy belevágjak valamibe,de félretenni nem tudok.
2017. jún. 10. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy normális munkahelyet ahol rendes közösség van és normális a fizetés.
2017. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem jó, mert eltartanak. Addig tudok félretenni, hogy építsem a jövőmet. Dolgozni is öröm így :$$
2017. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire xar a jelenlegi munkahelyeden, akkor váltani kell.
2017. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!