Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Joggal akadtam ki? Mégis...

Joggal akadtam ki? Mégis minek néznek engem?

Figyelt kérdés

Pénteken buli volt a munkahelyi kollégákkal. Sokat ittunk, hajnalig táncoltunk. Az egyik munkatársam hazakísért, mert a párom épp külföldön van és így nem tudott értem jönni. A kapuban megköszöntem h hazakísért. Erre ő megcsókolt. Ellöktem magamtól, de annyira váratlanul ért az egész h szólni se tudtam. Ő is nagyon zavarba jöhetett, mert gyors mondta h jó éjszakát és már ment is.

Erre tegnap ír nekem az egyik kollégám h miért kellett visszautasítanom a X-et, mert h fülig szerelmes belém. Írtam neki h mégis mi lett volna a helyes reakció amikor nekem van párom. Semmi válasz. Engem viszont ez nagyon felháborít, mégis mekkora r.bancnak néznek ezek? Mi lenne a helyes lépés ezután?


2017. júl. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt a valakit osztanám ki, hogy milyen alapon pofázza el, nem egy nagy hódítás+be is égette magát, ezek után azzal dicsekedik, hogy ellökte a hőn áhított szerelme?
2017. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
De minek piálsz éjjel olyan férfival aki meg akar kettyinteni, és pláne minek mentek együtt haza? biztos hogy volt valami ami miatt úgy érezte, most megcsókolhat, szóval nem hinném hogy itt csak ő a hibás...
2017. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó h te is ott voltál kedves utolsó válaszoló. :D
2017. júl. 17. 07:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem voltam ott. De elég egyértelmű a szituáció, biztatsz valakit a viselkedéseddel, utána meg háborogsz a másik által megtett lépéseken.

Pedig elhiheted, sokkal egyszerűbb lenne az életed ha néha megvizsgálnád azt is vajon te is hibás vagy e adott esetben, nem csak a másikat kéne okolni.

2017. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza lehet, de biztos vannak kizáró események is.
2017. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem bíztattam semmivel, de te aztán biztos jobban tudod...
2017. júl. 18. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel magad, ezen, csak magukból indulnak ki,mert ritka a normális kapcsolat manapság
2017. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!