Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felmondanátok, ha nem...

Ti felmondanátok, ha nem elégítene ki a munkátok?

Figyelt kérdés
Most telik le a próbaidőm. Jó fizetést kapok és nem kell csinálnom semmit. Lehet, hogy furcsán hangzik, de pont ez a baj. Nem csinálok semmit, nincs semmi dolgom. Nem elégít ki, utálok bejárni dolgozni, nem érzem magam hasznosnak. Ketten vagyunk de váltásban. A pénz ami miatt még csinálom, na de meddig lehet? Másik munkahely nincs kilátásban egyelőre. Olyan szöveget hogy örüljek hogy nem kell semmit csinálnom, mef van munkám stb. nem kérek. Aki érti a problémát nem is fog ilyet írni aki pedig nem, lapozzon tovább.
2017. júl. 18. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"nem megy hosszú távon" ezt akartam írni.
2017. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos hogy a munkahely legyen a kihivás. Tegyél le mellette nyelvvizsgát vagy akarmilyen tanfolyamot. A fejlodesen kell lenni, nem nyugdijas allast talalni, mert az nincs.

A leheto legtöbbféleképpen légy piacképes.lehet nem veletlen hogy ott vagy, kaptal idot felkeszulni egy sokkal jobbra.


Mellette kereskedhetsz is. Egy 13 eves abbol vett házat, hogy hasznalt cuccokat vett es adott el. Hajrá.

2017. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Vegyes válaszok, köszönöm. Mint írtam, másik lehetőségem nincs egyelőre, de megélnénk a férjem keresetéből is ahogy eddig. Nem egy irodában kell ülnöm, hanem egy szobában, ahová néha betévednek, ha igénylik akkor beszélgetünk, de összességében az egész délutánom a semmuvel telik. Már a hátamon a szőr feláll, ha be kell mennem. Képzem magam mert fősulira járok, de igazából ha már elmegyek a gyerekek mellől hasznosan teljen az időm ne azzal amit otthon is meg tudok csinálni.
2017. júl. 18. 17:30
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én felmondanék a helyedben, nekem is volt hasonló munkahelyem (pénzügyi asszisztensként), ahol ráadásul rossz szemmel nézték, ha elkezdtem mással foglalkozni, de ha azért mentem a főnökséghez, hogy unatkozom, adjanak munkát, akkor is elküldtek, hogy most sok a dolguk. Mivel kellett a pénz, így egy évet lehúztam ott, végül nem bírtam tovább és úgy hagytam ott, hogy nem volt kilátásban más, de ha tovább kellett volna maradnom belebolondulok a semmittevésbe. A legrosszabb az volt, hogy ott halálra untam magam, közben azon járt az eszem, hogy mennyivel hasznosabban is elüthetném az üres órákat - pl. tanulás, otthoni házimunka, stb.

Én úgy gondolom, hogyha van miből élned, amíg nem találsz "érdekesebbet", akkor mondj fel főleg ha gyerekek is vannak, sokkal hasznosabb, ha velük töltöd a perceket, nem unatkozással.

2017. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm!! Azt hiszem te ráéreztél arra amit írtam. Pontosan az idegesít fel hogy ninca mit csinálnom és otthon pedig lenne, de ha nem akkor is másképp, boldogan telne az idö.
2017. júl. 20. 13:56
 16/17 anonim ***** válasza:

ha jó a pénz akkor elgondolkodnék hogy maradjak.


De ha vicc a pénz és van más dolgod ami fontos akkor kalap kabát.

2017. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindenki tudja, hogy idegesítő, de nem mindenki teheti meg, hogy felmond a semmire, én nem tudnék kockáztatni, mert nincs, aki eltartson, a számlák meg nem fizetik ki magukat. Ha neked ilyen kockázat nem áll fenn, akkor meg lépj ki és kész.
2017. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!