Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Piszkálnak a munkahelyen. Mit...

Piszkálnak a munkahelyen. Mit csináljak vagy mit tudnék tenni? 16/L

Figyelt kérdés
Diákmunkán vagyok egy gyárban, és van ott kettő nő akik eléggé agresszívek mindenkivel, de főleg velem. Mások azt mondják jól csinálom a munkám, egyre ügyesebb vagyok, de ők már ha 10 jóbol kettőt vétek már ordítoznak velem, és megjegyzéseket tesznek hogy béna vagyok, és nekem egyre inkább gyomorgörcsöm van, és sokszor majd elsírom magam. Előttem beszélnek ki stb. Még 3 hetet le kell dolgoznom a pénz miatt, de félek hogy nem fog menni. Alabból félénk, gátlásos ember vagyok.

2017. júl. 29. 16:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja és ezeket határozottan vágd oda! Legyen eleged!
2017. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Küldd el őket a halál csámpás f@.szára. Azért bunkóznak veled, mert félénk vagy. Ne sajnáld őket, az égvilágon semmit nem vesztesz azzal, ha kiállsz magadért. Van, akinek a szép szó nem használ, ezeknek a vén p.ináknak például.
2017. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyen szinten lévő emberekre észérvek nem hatnak. Én anno ignoráltam a gyökerebb munkatársaimat. Te se vegyél róluk tudomást, ha csesztetnek, akkor is max. rövid mondatokban válaszolj, vagy egyáltalán ne.

Amúgy undorító az ilyen típus, az ilyen lepcses pcsák szoktak a kopasz nagydarab tuning béemvésekhez vonzódni.

2017. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

" Látszik hogy tegnap este se lettetek kielégítve! Ezért bacogattok engem!"

Ilyeneket nálunk is mondanak. Korosztály az teljesen más.

És igen a nők közt van a legtöbb vita.

Leírták hogyan próbálj védekezni.

Ha velem szórakáznak, huzat van a fülembe. vagy olyan is volt, hagytam hadd nézzenek hülyének. De meddig hagyjam azt??

talán megunják, leszálnak rólad!!

2017. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem azért szálltak rád, mert nekik már nem nagyon van kitörési lehetőségük a gyárból, előtted azonban ott az élet, tanulhatsz, többre viheted és féltékenyek rád. Ezen kívül látják, hogy te nem vagy az a nagypofájú paraszt, mint ők, nem fogsz velük kötekedni, visszaóbégatni, így kikezdtek veled. A gyárak sajnos ilyenek, az öcsém is egy gyárban dolgozik 1 éve, rögtön az érettségi után 19 évesen felvették, mellette levelezőn tanul még, mivel jól dolgozott, beszél angolul és németül is, így pár hónap alatt műszakvezetővé léptették elő, a többi gyári munkás azonnal kikezdte, piszkálódtak vele, hogy biztos valamelyik felsővezetőnek a rokona, protekióval könnyű, stb., de ő elintézte annyival, hogy zenét hallgat, esetleg ha közéjük kell mennie, akkor úgy tesz, mintha nem hallaná mit mondanak a gépektől.

Szerintem te is hallgass zenét ha lehet, ne törődj velük. Gondolj arra, ha felmondasz miattuk, akkor elérik a céljukat, te pénz nélkül maradsz, ők győznek.

2017. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem biztos ők győznek, ezek alap szerencsétlen emberek.
2017. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tűrd el némán. Csak nyeljél. Úgyse mersz megmukkanni sem, akkor hiába írogatunk akármit ide.
2017. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes tanácsot adni ennek a hülye csirkének? Lenyomta a válaszomat! Tudod mit? Remélem totál kikészítenek azok a tyúkok! Megérdemled.
2017. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

63% Te egy paranoid barom vagy. honna gondolod, hogy a kérdező nyomott le. Agresszív állat.


"És igen a nők közt van a legtöbb vita. " Hát nem tudom, mi 10en vagyunk férfiak, de folyamatosan megy a fúrás, pletyi, kajak alig hittem el.

2017. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

18: Eddig nem pontoztalak le, de ez után a komment után igen . Miből gondolod hogy én pontoztalak le? Azt sem tudom melyik válasz volt a tiéd :D


Egyébként meg én június óta ott dolgoztam, és sikerült máshonnan pénzt szerezni, és összegyűlt annyi hogy ne kelljen többet mennem így felmondtam. Meg pihenni is szeretnék már augusztusban. A normális válaszolóknak köszönöm:)

2017. aug. 3. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!