Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mért nem tudok rendesen...

Mért nem tudok rendesen dolgozni? Ennyire selejtes lennék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmilyen munkahelyen nem tudok jól teljesíteni, bármennyire is igyekszem. Diplomás vagyok, 3 nyelvvizsgám van, felsőfokú angol, középfokú spanyol és alapfokú német (tudom, az alapfok semmit nem ér, de attól még van). Hiába küldözgetek mindenhová önéletrajzokat, a szakmámban sehová se kellek, csak ilyen nyolc általánossal elvégezhető fizikai munkákra vennének fel, de még oda se vagyok elég jó. Gyárba szalag mellé nem vettek fel, mert a próbanapokon szerintük lassú és ügyetlen voltam. Hotelban takarítóként ugyanez volt, nem voltam elég gyors a próbanapokon. Pincérként és kasszásként egy csomó mindent elcsesztem, elszámoltam a pénzt meg ilyesmi, és elküldtek a próbaidő végén. 28 éves vagyok, és már 5 munkahely van mögöttem, most készülök felmondani a hatodikon (kocsmai pultos), mert ez meg idegileg tesz tönkre és itt is folyton panasz van rám, hogy nem dolgozom elég jól. Nem vagyok lusta, szeretnék dolgozni, és igyekszem jól teljesíteni, de a maximumnál többet sajnos nem tudok nyújtani, és a maximum sem elég sehol. Teljesen el vagyok keseredve, selejtesnek érzem magam.
2017. szept. 17. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#5 látid? Buta droidozol... diplomás vagyok én is, de nekem nem volt szégyen a munka, és ha kellett elvállaltam a droid munkát. Es milyen jól tettem, mert belső pályázat során ennél a cégnél ma már vezető beosztasban dolgozom....

De most lesüllyedek a szintedre, es azt mondom, hogy isten nem véletlen adta azt az egészségügyi problémát , és remélen ez az egészségügyi probléma alaposan elintézi a sorsod, hogy erről a magas lóról minél hamarabb leszállj....

Pfúú de xar lesüllyedni, erre az unintelligens proli szintre....

2017. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nagyon tisztelem az olyan talpraesett embereket, akik képesek hosszú távon megmaradni egy olyan országban, aminek még a nyelvét se beszélik. Én nem lennék rá képes, állandó szorongás lenne bennem, hogy mi lenne velem, ha történne valami és nem tudnék segítséget kérni. Túl töketlen lennék hozzá, hogy nyelvtudás nélkül megértessem magam :(
2017. szept. 17. 15:46
 13/14 anonim ***** válasza:

# 11/12

a szövegértés nem az erősséged. az írtam, h az ilyen munkák buta droidoknak valók, mert ők nem gondolkodnak, nem azt, h ilyen munkát csak ők végeznek, vagy h szégyen ilyet végezni.


„isten nem véletlen adta azt az egészségügyi problémát , és remélen ez az egészségügyi probléma alaposan elintézi a sorsod, hogy erről a magas lóról minél hamarabb leszállj...”


Isten nem létezik. Az egészségi problémám meg veleszületett, szóval jó nagy baromságot írtál megint. meg kissé rosszindulatú vagy.


„Pfúú de xar lesüllyedni, erre az unintelligens proli szintre....”


azta. a szövegértéssel küzdő, istenhívő, rosszindulatú emberünk prolis szintről beszél, nem semmi.

2017. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"az ilyen munkák buta droidoknak valók"

Ezt hogy lehet máshigy ertelmezni?

2017. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!