Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogy ha valaki állásinterjún rövidnadrágba és papucsba jelenik meg? Többit alább.

Figyelt kérdés
Monjduk én kerestem állást tavasszal és nyáron, de eszembe nem jutott volna megjelenni papucsba, rövidnaciba és polóban, bármire is jeletkeztem, még ha recepciós vagy asszisztens állásra is jelentkezik az ember. Felvettem egy inget, hosszú nadrágot, elegáns cipőt. Persze öltönyt egyszer sem vettem fel. De dolgoztam egy cégnél régebben, irodában, oda jöttek emberek interjúra, és volt aki papucsban jött polóban, napszemcsi, olyan lazán, bár pontosan nem tudom mire jelentkezett. Nektek mi a véleményetek erről, úgy összeségében?
2017. szept. 30. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Úszómesteri posztra nagyon jó szerkó, úszol egy gyors ezrest és már fel is vagy véve.
2017. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Recepciós, vagy hivatali állásokra fekete nadrágot, inget/fehér pólót veszek fel.

Bolti eladó, vagyonőr, gyári munka, hasonló jellegű állásokra nem szoktam "kiöltözni". Volt már, hogy rövidnadrágban is mentem.

Papucsot mondjuk csak otthon szoktam hordani.

2017. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Bolti eladó, vagyonőr, gyári munka, hasonló jellegű állásokra nem szoktam "kiöltözni". Volt már, hogy rövidnadrágban is mentem. "


Én oda is felvennék egy inget azért, jó mondjuk zakót eddig nem vettem fel sehova.

2017. szept. 30. 20:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Biztos már előre levajazták, hogy őt veszik oda. Akkor meg tökmindegy mi van rajta, akár még meztelenül is besétálhat.
2017. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

HR-esként mondom, hogy ez nálam kizáró ok. Lehet akármilyen jó munkaerő, ha alap tisztelet hiányzik belőle.


Van beosztottam, aki papucsban jár, meg lazára veszi, de állásinterjún normálisan felöltözve jelent meg, ahogy illik, nem "flipflopban".

2017. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!