Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnátok, ha valaki a...

Mit gondolnátok, ha valaki a munkahelyén ennyire nem beszélne a magánéletéről?

Figyelt kérdés
Ha kitérne az esetleges kérdések elől, vagy lerendezné valahogy röviden, nem lenne férjnél, és nem is tudnád, hogy járt-e valakivel mióta ott dolgozik, sose posztolna a neten se ilyesmit, és alapvetően nem is tudnál ezzel kapcsolatban semmit.
2017. okt. 7. 19:51
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Igazad van neked is, de szerintem ez más. ha valakinek van házastársa, az persze, hogy "kiderül", mert az egy hosszabb állapot, talán találkoztak is már vele a többiek. De nyilván minden kis barátnőcskét/pasit nem mutatsz be. És a kérdés inkább arról szólt, amikor vagy nincs párod, vagy ugye valami szerelmi életed van. Mert akinek nincs párja, annak is vagy volt, vagy minimum volt már szerelmes vagy mit tudom én. Szóval az, hogy van egy férjed, az más mert az jó esetben hosszabb távú dolog. De az, hogy most pasizol/csajozol-e, vagy nem, mióta vagy szingli, van-e egyéjszakás kapcsolatod, vagy ilyesmi, használsz-e társkeresőt. Szóval ez más.
2017. okt. 12. 19:07
 32/37 anonim ***** válasza:
Ezekből a kérdésekből is ki lehet lavírozni ügyesen!
2017. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Például?
2017. okt. 14. 11:06
 34/37 anonim ***** válasza:

"Természetesen, mint minden normális felnőtt ember, én is szeretnék boldog párkapcsolatban élni és ezért igyekszek tenni is. Ennél mélyebben viszont nem szeretnék a magánéletemről beszélni."


Korrekt válasz, amivel elárulod, hogy nincs párod, de keresed, mégsem mész bele részletekbe, mert igen... ahhoz már senkinek semmi köze, hogy vannak-e egyéjszakás kalandjaid, társkeresőzöl-e és stb.

Vagy lehet kicsit poénosan kezelni, visszakérdezéssel.

társkeresőzöl? "Mindenki ott keresi a párját, ahol tudja, nem?"

Vannak egy éjszakásaid? "Irigykesz vagy mi?"

És stb.

2017. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Első válaszjavaslatot köszönöm. A második 2-t nem. Ha valaki így válaszolna nekem, hogy irigykedem-e, én prolinak tartanám.
2017. okt. 14. 13:57
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok híve a cifrázott körmondatoknak. Ha kérdezik ,akkor vagy azt válaszolom hangulattól függően hogy "Nincs hozzá közöd" vagy visszakérdezek : "Mi a szándékod ezzel a kérdéssel?" -csak szeretném tudni hogy..és akkor jön fluimucilÁbel : "de miért?" Hát mert izé,.. érdekel.."engem meg az érdekel mit akarsz kezdeni ezzel az információval és miért faggatsz ha én viszont nem teszem ezt veled? Na ilyenkor már le szoktak állni ,vagy a kamu megsértődést választják :D Mindkettő jó ,vagyis kb leszarom.
2017. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Oké, utolsó, de én azért a jó viszonyra törekednék. fel se tettem volna a kérdést, ha nem érdekelnének a kollégáim érzései is.
2017. okt. 20. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!