Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Késni nem szabad csak a...

Késni nem szabad csak a főnöknek? A többiek meg repüljenek?

Figyelt kérdés

Hogy van ez egy munkahelyen? Itt volt a kínai delegáció egész város lezárva az egész egy nagy káosz (hétfőről beszélek). Nem lehetett haladni se kocsival se tömegközelekedéssel ráadásul a metrófelújítás miatt még a metró is kiesett.

Persze hétfőn mindenki elkésett. Mindenki még a „nagy“ főnök is.

Majd bejön szája habzik és ez hol van az hol van miért késik? Kérdezi miközben ő is késve jött nem is kicsit. És őrjöng hogy majd én rendet teszek vége lesz ennek el vannak ezek kanászodva.

Mondja miközben ő is késett.


Ezért kérdezem: késni azt nem szabad csak a főnöknek? A többiek meg repüljenek?


Hogy meri számon kérni egy ilyen szituban a késést lévén ő is késett?

Még ha ő nem késett volna-de akkor is a csapból is az folyik hogy be van állva minden áll busz kocsi még villamos is.

Pszichopata a köbön?


2017. nov. 29. 11:11
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Teljes tévedés. TELJES tévedés.

Az én példám nem arra vonatkozik hoyg ha más is gyilkol akkor én is....


hanem arra hogy aki már gyilkolt hogy jön ahhoz hogy rám azt mondja te roha****t gyilkos.... miért ő mi????

Nem pont ugyanaz? Akkor meg kussoljon mert semmivel se jobb mint én..


Ismered a mondást? Az vesse rám az első követ.....


a tolvaj kiabál hogy kirabolták? Miért ő mit csinált?

2017. nov. 29. 11:59
 22/40 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon makacs vagy, ennyire nem érted a mai világot? Ipari parki példa: mérnök hibázik, lesz egy teherautó selejt. Marad mert mérnök. Józsibácsi benéz 3 darabot végellenőrként, visszadobnak egy raklap anyagot. Csak át kell mégegyszer nézni, de ezt már nem a Józsibácsi csinálja. Ő a munkaügyi központban keres új állást.
2017. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Nem makacs, reménytelen. Hehe
2017. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Értem én csak azt nem értem egyes főnököknek hogy vannak még meg a fogaik. Hogyhogy nem k**-ták még őket szájon. Na ezt nem értem.



Bár azért vállalkozót láttam már kórházban akit a ki nem fizetett alvállalkozói juttattak oda.


Meg amikor katona voltam egyik tisztnek magyarázták el egy kocsmában a sima sorkatonák hogy is illik viselkedni.

Nem volt aztán már akkora pofája. Le is szerelt később.

Ez is megtörtént ám.

2017. nov. 29. 12:08
 25/40 anonim ***** válasza:

Neked van egy szerződésed, a főnöknek meg van egy másik. Honnan tudod, hogy ő nem azért késett, mert előtte már lerendezett egy üzletet, vagy út közben mikor a dugóban ült, már a kocsiban elintézett telefonon valamit, vagy a buszon már pötyögött a laptopon, esetleg még indulás előtt otthon már csinálta a havi beszámolót...?


De mindegy is, keress más munkahelyet, ha nem tetszik, ha meg ragaszkodsz a céghez, akkor meg nem értem, minek köpködsz, hiszen ez neked még így is jó, ha nem lenne jó, már rég váltottál volna. :-D

2017. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

6 hónapos határozott papírom van, még van 2 hónap.

Aztán majd eldöntöm de ez a fenti eset is segít döntenem.

2017. nov. 29. 12:47
 27/40 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod, hogy ő nem azért késett, mert előtte már "



Még mindig nem érted a LÉNYEGET. Leszarom ki miért késett milyen háttere van de akkor legalább FOGJA BE A POFÁJÁT!!!


Bakker a bagoly mondja hogy nagyfejű??? Miért ő mi?


Akkor legalább kussoljon.

2017. nov. 29. 12:48
 28/40 anonim ***** válasza:
Ő a főnököd, nem a veled azonos szinten dolgozó kollégád, szóval neked nem tartozik elszámolással, hogy ő miért ért be később, de téged joga van elszámoltatni. Még mindig nem a nyúl hordja a vadászpuskát.
2017. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

" Még mindig nem a nyúl hordja a vadászpuskát."


Ja. De azért az a honvédségi tiszt is azt hitte anno hogy ő a vadász. És az is volt.

Aztán egyszer olyan szituban találta magát hogy gatyát fogva menekült a "nyulak" (sorkatonák) elöl. Ott voltam láttam.

Aztán leszerelt.

Azért az élet ilyet is produkál ám.

2017. nov. 29. 13:43
 30/40 anonim ***** válasza:
Azért nem meglepő, hogy 47 éves létedre még mindig ott tartasz, hogy 6 hónap határozott idejű munkaszerződés. Ha egyszer valami csoda folytán cégvezető leszel, olyan szabályokat hozol, amilyeneket akarsz, és azt majd a te alkalmazottaidnak kell betartaniuk. Addig viszont neked kötelességed a te főnökeid által hozott szabályokat betartani. Akár rugalmasak, akár nem.
2017. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!