Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Késni nem szabad csak a...

Késni nem szabad csak a főnöknek? A többiek meg repüljenek?

Figyelt kérdés

Hogy van ez egy munkahelyen? Itt volt a kínai delegáció egész város lezárva az egész egy nagy káosz (hétfőről beszélek). Nem lehetett haladni se kocsival se tömegközelekedéssel ráadásul a metrófelújítás miatt még a metró is kiesett.

Persze hétfőn mindenki elkésett. Mindenki még a „nagy“ főnök is.

Majd bejön szája habzik és ez hol van az hol van miért késik? Kérdezi miközben ő is késve jött nem is kicsit. És őrjöng hogy majd én rendet teszek vége lesz ennek el vannak ezek kanászodva.

Mondja miközben ő is késett.


Ezért kérdezem: késni azt nem szabad csak a főnöknek? A többiek meg repüljenek?


Hogy meri számon kérni egy ilyen szituban a késést lévén ő is késett?

Még ha ő nem késett volna-de akkor is a csapból is az folyik hogy be van állva minden áll busz kocsi még villamos is.

Pszichopata a köbön?


2017. nov. 29. 11:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Ez a demokrácia, ha nem tudnád. Az egész országban ez van, tetszik nem tetszik. A Budai is kiáll a kamerák elé, és mindennek elmondja amit az előző kormány csinált. És? Ők nem ugyan azt csinálják? Szétlopták az országot, ha valami kiderül csak annyit tudnak mondani, tegyen feljelentést. Persze, az igazságszolgáltatás is a zsebükben van. Esélyed, mint trójai falónak....... .

Ezért- nem csak a pénz miatt- megy ki mindenki aki teheti.

2017. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

"Azért nem meglepő, hogy 47 éves létedre még mindig ott tartasz, hogy 6 hónap határozott idejű munkaszerződés"


És ez rajtam múlik talán? A cég MINDENKINEK csakis 6 havi szerződéseket adogat új újítgat meg újra és újra....


Ami megint csak nem engem MINŐSÍT hanem őket.


Nemdebár?

Mert ugye van itt olyan aki a 10. határozott papírját kapja zsinórban de fel nem vennék állandóra...

Miért nem? Hogy ha netán elküldik ne legyen se végkielégítés se több hónap fizetett felmondási idő se....

gerinctelenség a köbön a jog köntösébe bújtatva.


Ellenvetés???

2017. nov. 29. 14:13
 33/40 A kérdező kommentje:

"Ezért- nem csak a pénz miatt- megy ki mindenki aki teheti."


Így van pöcegödör ez az egész ahogy van kiskirályostól mindenestül.

Napalm aztán a porig égetett országon tán épülhetne valami ami nem romlott az alapoktól.

2017. nov. 29. 14:16
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

"Ismered a mondást?..."


És te a másik mondást?: Amit szabad Jupiternek nem szabad a kisökörnek.


A főnökök nagy része kötetlen munkaidős szerződéssel van, így akkor se számít késésnek, ha délután jelenik meg először!


Rendszeresen munkaidőben szórod a kamu kérdéseidet kamu főnökökről. Vagy nem dolgozol, vagy te lehetsz csapnivaló munkaerő.

2017. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Sokan játszanak arra, higy itt valami új épülne. Olyan pici sapka van a fejükön

:-))

2017. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Na ja. Új épül is. egyeseknek.

Feudális ország épül 2017ben és a retekbirka magyar tapsol hozzá és hordja a téglát a saját börtönéhez.

Ilyen ember ez a magyar.

2017. nov. 29. 16:53
 37/40 anonim ***** válasza:
"És ez rajtam múlik talán? A cég MINDENKINEK csakis 6 havi szerződéseket adogat új újítgat meg újra és újra...." - Annál a cégnél. Nincs mindenhol ez, nekem például határozatlan idejű szerződésem van (ma szabadságon voltam), és már több, mint 6 hónapja vagyok itt. Ha esetleg elmegyek egy állásinterjúra még így is, az pusztán szakmai előrelépés céljából történik, nem azért, mert szarban vagyok, van munkám, és kellek is hosszú távon. És nem vagyok főnök. Igen, dolgoztam olyan cégnél is, ahol határozott idejű szerződésekkel voltam. Olyankor mindig kerestem jobb lehetőséget, mert az volt a célom, hogy hosszú távon legyen munkám, ne csak időszakosan. Határozott idejű szerződésnek ilyenkor az az előnye, hogy ha találsz jobbat, a szerződés lejártát követően egy napot sem kell maradnod, mert nincs felmondási idő.
2017. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

"Határozott idejű szerződésnek ilyenkor az az előnye, hogy ha találsz jobbat, a szerződés lejártát követően egy napot sem kell maradnod, mert nincs felmondási idő."


Pontosan tudom mi az előnye (meg a hátránya).

És volt itt olyan ember is(de szép is volt jót röhögtem!!!) amikor a 6. hónap végén odament a főnök adott kollegához hogy akkor hosszabbítunk, az meg közölte hogy bocs... én meg nem hosszabbítok.

Visszanyalt a fagyi.

2017. nov. 29. 19:38
 39/40 anonim ***** válasza:
Sajnos, igen, ez a legtöbb helyen így működik.
2017. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mondd csak, kamukérdezőkém: Ez ugyanaz a főnököd, aki rendszeresen, piásan, vörös pofával ordibál és néha legurul a lépcsőn? :O :D
2017. nov. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!