Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amíg fiatal vagyok addig...

Amíg fiatal vagyok addig járjak délutánra?

Figyelt kérdés

Mikor a munkahelyemen kezdtem akkor 8-tól 4-ig voltam.

Ez a beosztás jó volt mert hamar eltelt az idő és délután is megcsináltam a dolgaimat. KB 3 hónapja 10-től 6-ig dolgozom. Igaz nehéz volt megszoknom de már kezdek belerázódni. Ebben annyi a jó, hogy tovább alhatok viszont az egész napom elmegy. Így is megcsinálom a dolgaimat de vagy reggel vagy este.

Ma behívott a főnök, hogy jövő héttől áttennének 11-től 19-ig. Holnapig kaptam gondolkodási időt.

Lehet úgy vannak vele, hogy mivel nekem nincs gyerekem se barátom ezért járjak délutánra úgyis ráérek.

Tudom, hogy más fiatalok is délutánra járnak de amíg nincs családom járjak így dolgozni? Vagy menjek máshova ahol lehetek megint 8-tól 4-ig?


23/L


2018. jan. 3. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég tré beosztás. Hajnalban feküdni és délelőtt kelni.. sok időd nem lesz másra, ha csak nem kelsz korán minden zárva lesz mikor lenne időd.
2018. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam így, a férjem este 8ig edzett, én is akkorra értem haza, nekünk jó volt így.
2018. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
akkor mit szóljak aki reggel 7 től este 10 ig dolgozik :D
2018. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
aki 7-től 22ig dolgozik az valószínűleg nem heti 5/havi 20 napot dolgozik, uh van szabadnapja.
2018. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
ha azt mondod biztos ugy van
2018. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is kérek michael pirospacsijaiból pls


heti 6 nap 7-22


egy vállalkozó aki szeret dolgozni


kérdezőnek: ha szigorúan tartod az időbeosztást 9 re alhatsz 5 kor kelsz és reggel frissebb vagy bármilyen magánügyhöz vagy alszol kedvedre..


én vállalnám...esetleg kérj kis pluszt is

2018. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szeretek 10-18-ig járni.Reggel sokkal frissebb az ember,sokkal több mindent el lehet intézni.

Mondjuk este hétig már nem szívesen mennék mindig.

Ha nem fogadod el,mi lesz a következménye?

2018. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem csak lepontozni tudnak
2018. jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Próbáld ki!

Aztán ha nem tetszik, de maradnál, kérd vissza magad.

Ha nem megy hát tárt karokkal fogadnak bárhol máshol is!

2018. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám, de nekem a 10-6-ig is húzós lenne, valószínűleg én ebbe se mentem volna bele. Reggel 7-fél 8 körül hétvégén is már magamtól felkelek, a munkahely ideális esetben max. 20-30 percre van, így lényegi dolgot nem tudnék csinálni a fennmaradó 2-3 órában, eltelne értelmetlenül. Nekem a legjobb az volt, amikor fél 9-re jártam dolgozni, kényelmesen felkeltem 7 óra után, 5-kor végeztem, így még volt időm délután ezt-azt csinálni. Most 8-ra kell járni, így fél órával korábban kelek, 6:30 körül, de engem ez eléggé megvisel, hiába érek haza 5-re, fáradt vagyok, pedig csak fél órával kelek korábban.
2018. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!