Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amíg fiatal vagyok addig...

Amíg fiatal vagyok addig járjak délutánra?

Figyelt kérdés

Mikor a munkahelyemen kezdtem akkor 8-tól 4-ig voltam.

Ez a beosztás jó volt mert hamar eltelt az idő és délután is megcsináltam a dolgaimat. KB 3 hónapja 10-től 6-ig dolgozom. Igaz nehéz volt megszoknom de már kezdek belerázódni. Ebben annyi a jó, hogy tovább alhatok viszont az egész napom elmegy. Így is megcsinálom a dolgaimat de vagy reggel vagy este.

Ma behívott a főnök, hogy jövő héttől áttennének 11-től 19-ig. Holnapig kaptam gondolkodási időt.

Lehet úgy vannak vele, hogy mivel nekem nincs gyerekem se barátom ezért járjak délutánra úgyis ráérek.

Tudom, hogy más fiatalok is délutánra járnak de amíg nincs családom járjak így dolgozni? Vagy menjek máshova ahol lehetek megint 8-tól 4-ig?


23/L


2018. jan. 3. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én 8-5 ig vagyok nekem ez megfelel. De volt hogy 10-19 óráig dolgoztam na az nem volt jó. Délutánba nem dolgoznék ilyen sokáig. Amúgy is félek esténként.
2018. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!