Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A jelenlegi munkádhoz képest...

A jelenlegi munkádhoz képest kevesled a fizetésed vagy sokkallod?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok a soknál, hogy félmilla,stb, hanem,hogy ahhoz amunkához képest sok az apénz.
2018. jan. 10. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest hogy mennyi a belefektetett hasznos munkavégzés nagyon keveslem.
2018. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Írjátok le kérlek,m hogy mivel foglalkoztok.
2018. jan. 10. 20:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Keveslem és ezzel nem vagyok egyedül.És ha ez így megy tovább 20 év múlva sem leszünk elégedettek a fizetésünkkel,vagy pedig soha
2018. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják, gyenge a forint és ebből kifolyólag ilyen gyenge a bérezés... Valójában a munkaerőt veszik meg szaréhugyé. Kispista eltolja a talicskát 40ezerért is a német kispista meg 440ért. Nem mindegy
2018. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nos ahhoz kepest hogy joforman tv-t nezni es telefont nyomkodni jarok meloba havi 300 ezerert, mondjuk ugy hogy meg vagyok elegedve, a sokallom azert tulzas lenne, ketlem hogy barki azt irna.
2018. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Keveslem. Villanyszerelő 209.000 bruttó. Azt kellene megérteni a mindenkori vezetésnek, hogy a legtöbb ember nem meggazdagodni akar hanem nyugodtan élni. Amihez itt magyarországon (nekem legalábbis) elég lenne az uniós fizu fele is úgy, hogy az árak már rég ütik néhol meghaladták az uniós mértéket...
2018. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Most technikusként dolgozom.


Fizetésem havi netto 200.000.


Én úgy gondolom hogy amit teszek a cégnek, plusz állandóan kritizálják a munkám, ok nélkül, szerintem hozzá tehetnének a fizumhoz.


mondjuk volt egy hely ahol ennyit kerestem de egyszer benyögte a főnök hogy a "fizetésem törölve", össze is csomagoltam szépen, :D

2018. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kezdő óvópedagógusként szerintem elég jó fizetést kapok. Más ennél jóval több munkáért sokkal kevesebbet kap.


22/N

2018. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igazából ezzel a kérdéssel úgy vagyok, hogy mindegy ki mit végez, fizessenek annyit, hogy tisztességesen meg tudjon élni, ne nettó 80-90 ezerből keljen kidekáznia a hónapot...

Nagyon meg kellene emelni a fizetést sok helyen.

2018. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Néha keveslem, néha reálisnak tartom, néha meg elgondolkozok hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ennyit kapok és nem kevesebbet.


Tavalyi évem nézem, akkor projektek utána bónuszokkal 400+ ezer volt a havi kézhez kapott pénzem. Ha azt nézem, hogy szüleim 100 ezres fizetésből éltek és abból neveltek föl, vagy azt, hogy haverom 80-at kap havonta, akkor baromi sok pénz. De még más munkahelyekhez képest is egészen jó fizetés.


Másrészt meg ha azt nézem, hogy egy Pest környéki lakás 20+ milliótól kezdődik, akkor már nem is annyira sok, és évekig kell félretegyek, hogy egyáltalán kezdő rész meglegyen hitel mellé.


Vagy ha azt nézem, hogy a felettem állók kvázi az én munkámmal 10+ milliókat keresnek projektenként, akkor ahhoz képest az én fizetésem lepkefing.


Viszont nézhetem úgy is, hogy van aki feleennyi pénzért 4-re már otthon van, én meg este érek haza, akkor az idő lehet többet érne.

2018. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!