Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A jelenlegi munkádhoz képest...

A jelenlegi munkádhoz képest kevesled a fizetésed vagy sokkallod?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok a soknál, hogy félmilla,stb, hanem,hogy ahhoz amunkához képest sok az apénz.
2018. jan. 10. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A munkáért szerintem sok, a megélhetéshez elég.
2018. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most abban a helyzetben vagyok, hogy nem sokallom, de nem is vagyok elégedetlen a fizetésemmel. Igazából, ha "körülnézek", hasonló munkakörben, máshol, inkább kevesebbet lehet keresni, mint többet.
2018. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Raktárosként dolgozok, elég vidéken, eldugott helyen. Az elvégzett munkához képest viszonyítva szerintem reális a fizetésem. A környékhez képest sokat keresek. Ahhoz meg, hogy kivel kell együtt dolgoznom nap mint nap, a világ összes pénze kevés lenne...
2018. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vicces hogy próbál az ember őszinte, összetett választ adni, erre jól lepontozzák :D
2018. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A jelenlegi feladatomhoz arányosnak érzem,de hosszabb távon több fizetést szeretnék elérni.
2018. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

4 órás takarítás, x100 ember után.

a 796 ft órabér. vond le a dolgokat... 54.000 kapok.

éhenhalni sok, megélhetéshez kevés.

fizutól fizuig épp kihúzzuk.. férjem jó ha kap számlára 120.000 ft...

2018. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!