Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, ha nem élvezem a...

Normális, ha nem élvezem a munkám?

Figyelt kérdés

Már egyszer beírtam, csak elveszett, ùgyhogy most rövid leszek.

Egyetemre járok, szombaton meg dolgozom, 10-20.40 (40 perc szünet), 7.30kor indulok, 22.30-ra érwk haza.

Sajnos muszàj, mert kell a pénz.

Pénztàrban dolgozom, egész idö alatt. Sokszor nem mehet ki a mosdóba, nem ihatok, mert forgalom van.

A munkàt szeretem, de néha annyira leterhel, hogy màsnap nem bírom megemelni a karom.

Van, hogy elözö nap gyomorgörcsöm van, a síràs kerülget, hogy másnap be kell menni.

Munkàban az elsö perctöl az utolsóig mosolygós és kedves vagyok, mert ez a dolgom.

Viszont nagyon kevés az olyan idö, 10 órábòl maximum 1-2 óra, amikor tényleg élvezem is ès nem lennék szívesebben máshol.

Megszokni már nem fogom, 1,5 éve dolgozom itt.


2018. jan. 13. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ezen nincs nagyon mit élvezni. Ha tudsz, akkor válts.
2018. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon kevés az olyan hely, ahol elfogadják, hogy egyedül csak szombaton tudok dolgozni, ezért vagyok még itt.
2018. jan. 13. 09:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2018. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális persze, én sem élvezem az enyémet, sőt az emberek nagy része így van ezzel. De mivel nem ezt fogod csinálni életed végéig, így szerintem nagy probléma nincs :) van egy ismerősöm aki elvégezte a tanári szakot aztán diploma után az első tanév végére rájött hogy őt túlságosan lefárasztják a gyerekek... Na nála pl már nagyobb a probléma. Úgyhogy kitartás, gondolj arra, hogy azért tanulsz hogy ne ilyen munkád legyen később.
2018. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel ezt suli mellett teszed és haladsz a diploma felé, ezért ajánlom, hogy tekint úgy erre a munkára, mint olyan dolog, ami majd meghozza a gyümölcsét. most szívsz, de nem ezt kell majd csinálnod életed végééig ez csak egy állomás, egy tapasztalat. adjon erőt, hogy még jobban teperj a suliban.
2018. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Na figyelj már a munkahely nem mozi, hogy tök buli meg jó a "film".


Sajnos nekem is nagy része szenvedés, és a pénz se olyan sok.


Csak más kérdés hogy én 1 évig kerestem munkát míg jelenlegi helyemre felvettek, úgyhogy örülök hogy egyáltalán kapok pénzt valahonnan.


De amúgy egy szívás az egész.

2018. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális, de ha most csak ezt tudod csinálni és kell a pénz, akkor fogd fel úgy, hogy most ez van, ez is munkatapasztalat, ebből is tanulsz, és ha befejezted a sulit, akkor majd keresel mást, jobbat, olyat, amit élvezel is.
2018. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális,mondjuk nekem,ami feltűnt,nagyon sokat utazol oda- vissza.
2018. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

elhiszem, h sz-ar, de kapsz érte pénzt nem hidegben vagy, rengeteg dolgot tanulsz az emberekről, h milyenek valójában. ez csak átmenet, tanulsz a jövőd miatt és dolgozol, h a jelened élhetőbb legyen, mert igenis kell hozzá pénz..

voltam diplomával takarítónő, mindenki lenézett, h miért csinálom undorítóak az emberek, ha te úgymond "lent vagy, de átmenetinek tartottam, közben egy amcsi bácsinál voltam segítő, takarító egy nyár alatt az angolom felfejlődött és fel tudtam költözni Pestre egy amcsi céghez.. érted.. vmit vmiért..sok ember nem látja át, h egy diploma megszerzése mennyi munka, se-ggelés, de kitartásra is tanít amit hosszabb távon tudsz kamatoztatni.

így ennyi év elteltével látom a hasznát a fiatalkori fizikai munkának, mert sokkal jobban értékelem ami van, most épp igazgatónő vagyok, szóval ja megérte, csak idő kérdése. nem tudom milyen szakon vagy, de ha mész dolgozni akkor mosolyogj mert előbb utóbb úgyis jobb munkád lesz :) vagy még mondhatnám amit anyám mondogatott teher alatt nő a pálma.

2018. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!