Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási időd utolsó napján...

Felmondási időd utolsó napján vittél valami sütit-üdítőt a kollégáidnak-főnöködnek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 23:24
1 2
 11/18 anonim válasza:
Csak az irodai reszre vinnek ha vinnek. De nem sütnèk a helyedben. Szörpi, keksz ès csà.
2018. febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Otthagytam az egész rakás xart úgy, ahogy van. Lehet, hogy hagytam pár meglepit nekik, bármi lehet...
2018. febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Első munkahelyemen igen, jó csapat voltunk, zömmel férfiakkal dolgoztam együtt, értékelték és szr volt elmenni tőlük, de költözés miatt nem volt megoldható, hogy maradjak.


Második - előző - melóhelyemen örültem, hogy végre eltűnhetek. Női kollégák, hol a hisztit hallgattam, hol az áskálódást, aki épp nem volt ott, azt kibeszélték, pocskondiázták a munkáját, szemtől szembe meg bájologtak.

A gyomrom forgott tőlük.

2018. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vigyél , inkább dobj be egy 500ast egy adománygyűjtőbe vagy tegyél fel lottót . Elmész onnan és másnap új nap virrad .
2018. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem, olyan csendben jöttem el, amennyire csak lehetett, nem csináltam nagy felhajtást a dologból. Vannak, akikkel azóta is tartom a kapcsolatot, mert jóban voltunk, de túl sok volt a probléma, és mindenképp váltani akartam.
2018. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahol jó volt a viszonyom igen. Egy helyről válltam el rosszabb viszonyban, mellé voltak olyan kollégáim, akiket szerettem, és volt akit meg nem annyira... Végül az lett, hogy vettem az IKEÁban 400 Ft-ért kekszet és azt mondtam én sütöttem...:D
2018. febr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem.
2018. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt olyan munkahelyem, ahol gyakorlatilag 1 évig csak ültünk egymás mellett a kollegákkal, na ott szimplán lecsuktam a laptopom az utolsó nap, és leléptem a fenébe.


Az egyik csávó ezt sérelmezte, és a hülye blogjára kiírta, hogy mekkora paraszt vagyok,na az ilyeneken csak röhögni szabad.


Volt olyan is ahova vittem sütit meg egy pepsit, azt a társaságot szerettem, jó volt.

2018. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!