Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszik a kollegám. Mit tegyek?

Tetszik a kollegám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: ő is kapcsolatban él meg én is. 3 hónapja dolgozunk együtt, eleinte e-mailben flörtölgettunk, semmi extra csak mosolygós fejek tömkelege, utalások arra, hogy ki mit szeret (pl csoki) egy hivatalos dokumentum küldése mellett. Majdnem minden hónapban van valami munkahelyi rendezvény, múltkor mutatott valamit a gépen és láttam hogy kitorolte azokat az e-maileket amiket váltottunk. Szeretnek tőle többet, de minimum szexet. Beprobalkozzak nála a következő ( több napos céges rendezvényen)? Lesz buli, tehát ivaszat is. Szerintem ő magától nem mászna rám, de szerintem nem állna ellen nekem. Mi a véleményetek?

2018. ápr. 13. 10:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
(Én nő 29, ő ff 27)
2018. ápr. 13. 10:48
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha először szakítanál a jelenlegi pároddal, és utána dugatnád szét magad? Szánalmas..
2018. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a viselkedés számomra visszataszító. Ez a véleményem. Amúgy erős az érzésem, hogy kitaláció a kérdés.
2018. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez kamu. Nem nő írta..
2018. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, hogy mit tegyél, vagy azt, hogy hogyan érdemes úgy rámásznod, hogy ne utasítson vissza?


Ha azt kérdezed kinek mi a véleménye... akkor bekészítem a popcornt.

2018. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert egy nő nem kívánhat mást? Csak a férfiaké ez a kiváltság? Egyébként meg nem voltam ilyen több napos rendezvényen, most is csak azert megyek mert ő is.
2018. ápr. 13. 10:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én meg arra tippeltem, hogy a ri"banc lesz az első jelző :( nem baj, még lehet a leggyakoribb.
2018. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Figyóca, csak egy kalandra hozzám is jöhetsz, én szingli vagyok. ;-)

30/F

2018. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi, hogy mivel törli az emailjeinket (nyilván azért h a barátnője ne lássa), az jelentheti-e azt, hogy akar valamit?
2018. ápr. 13. 11:25
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem az a gond, hogy tetszik neked a kollégád, hanem:

1. Van barátod.

2. Neki is van barátnője.


Mosolygós szmájlik küldése mióta jel arra, hogy akar tőled valamit?! Csekély rá az esély, hogy ő is ugyanígy érez irántad, szerintem csak belemagyarázod a saját vágyaidat a dologba.

2018. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!