Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy dilemmában vagyok,...

Nagy dilemmában vagyok, menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
5 évig volt egy szuper jó állásom szuper kollégákkal a lakóhelyemhez közel. Nagyon szerettem de váltanom kellett, ugyanaz a munkám csak más helyen más emberekkel. De nem tetszik.. nagyon nehéz megszoknom. Sok minden nem tetszik sajnos. Gondoltam rá hogy ha találnék egy másik állást a városban akkor váltsak? Oda már buszoznom kéne.Köszi
2018. máj. 27. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik az új helyen?
2018. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább buszoznék olyan munkahelyre ami jobban tetszik, mint egy olyan helyen savanyodjak és napi szinten húzzam le a hangulatomat ahol nem érzem jól magamat.
2018. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen gondolhatnék arra is hogy nem biztos hogy az új hely is tetszene de ha már váltanék akkor nem élelmiszer boltba mennék hanem ruha üzletbe vagy valami hasonlóba.
2018. máj. 27. 15:16
 4/14 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hónapja vagyok az új helyen. Már a szakmámat sem szeretem ez miatt annyira. Lehet a váltást tudom talán nehezebben megszokni dehát hogy még 3 hónap után sem tetszett meg!? Pedig próbálkozom.. Hogy mi nem tetszik? Sok minden sajnos.A főnökség nem vészes meg a munkatársaim is normálisak, de valahogy nincs semmi kedvem abban a boltban bármit is csinálni. Váltani szeretnék a szívem mélyén. A "könnyebbik" oldalát próbálnám meg a szakmának..ruha ületbe eladó vagy cipőbolt ilyesmi. Nem kínai ruhaüzletre gondoltam. De nem tudom hogy a fizetés mennyire különbözik a két ágban.
2018. máj. 27. 15:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Több mindent tehetsz.


Amúgy nem hagynám hogy tönkremenjen az "életem" úgymond.


Pár tanács:


1. ha elviselhetetlen a hely akkor simán felmondasz és hazamész, utána otthonról pályázol.


Amúgy meg nézegess interneten cégeket és keresd meg őket.


Nekem volt pár hely ahol mondtam hogy innen lépek le mint a huzat, a cégnek sem jó és nekem sem jó, senkinek sem jó, repülővel nem lehet víz alatt közlekedni, ez senkinek sem jó.


Mondjál fel és keress másik helyet, én is felmondtam párszor, engem is küldtek haza, most 1 éve vagyok egy helyen, interneten találtam a céget.

2018. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3-ik válaszolótól kérdezném hogy ez a munkahelyed most tetszik? Nem bántad meg hogy ennyiszer váltottál?
2018. máj. 27. 15:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Tetszik??


Biztos, 1 évig kerestem állást, "ezt adta a gép".


Mondom van amikor takarítok.


Amúgy előtte 1 évig voltam interjún vagy 200 cégnél, kis dumcsi, majd mondták hogy jelentkeznek, gondolhatod mi lett belőle.


Amúgy fizetés mondom jó, azzal nincs gond, kapom.


Annyi hogy céges autó, mobil, notebook ilyen itt biztos nem lesz, pénzem megkapom de mást nem igen várhatok erről a helytől.


Jó még premiumként kaptam munkavédelmi bakancsot, 1 kabátot, meg egy felsőt.

2018. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak attól félek nehogy megbánjam a döntésemet.. Ezután buszozni kéne igaz csak 20 percet. De reménykednék benne hogy megérné a váltás mert minden nap 8 órát az életemből szeretnék egy olyan helyen eltölteni amit szeretek.
2018. máj. 27. 15:30
 9/14 anonim ***** válasza:

Na azért várjál csak.


Elmondom mi volt a baj az előző helyekkel.


1. pénz is vicc volt, de:


Életveszélyes lett a cég, komolyan azt vártam mikor lesz tömegverekedés, mindenki ordibált mindenkivel, "diliház".


Szal én ilyenek miatt mondtam fel, hozzáteszem amúgy éhen is haltam volna azokból a pénzekből, vagy halálra fagyok télen mert nem tudok majd kabátot venni, úgymond kényszer-állások voltak.


Most egy 3 kerekú autóval is lehet menni előre, de az is "kényszer megoldás", ennyi.

2018. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha van lehetőséged, és nem érzed jól magad így, kockáztass.

Nekem nincs lehetőségem egyenlőre, nem kockáztathatok, de ha lenne, és valamivel jobb is, akkor már húznék is a jelenlegi helyemről.

Hasonlóan vagyok, csak én a régi helyen, hogy már a munkámat sem bírom annyira, és van egy része amit nagyon szeretek csinálni, arra viszont nem keresnek erre senkit.

De lassan már egy messzebbi állást is bevállalnék, csak innen hadd menjek. Én azt mondom, menj el onnan. Sok sikert amúgy.

2018. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!