Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy dilemmában vagyok,...

Nagy dilemmában vagyok, menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
5 évig volt egy szuper jó állásom szuper kollégákkal a lakóhelyemhez közel. Nagyon szerettem de váltanom kellett, ugyanaz a munkám csak más helyen más emberekkel. De nem tetszik.. nagyon nehéz megszoknom. Sok minden nem tetszik sajnos. Gondoltam rá hogy ha találnék egy másik állást a városban akkor váltsak? Oda már buszoznom kéne.Köszi
2018. máj. 27. 15:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

15:37-esnek köszönöm szépen aranyos vagy!

Tudom én hogy vannak rosszabb munkahelyek, szóval nem akarok itt nyavajogni de 5 éven át úgy szerettem a munkámat a régi helyen és jó lenne valami hasonló, ugyanolyan tuti nem lesz az biztos. Sokat kell pakolni a boltba.. nehezet emelni.. Ebből a szempontból is jobb lenne egy nyugisabb meló. Tudom a tescoba lidl be többet pakolnak. A fizetés mennyi lehet ruházati boltba? Mennyi most a szakmai nettó bér?

2018. máj. 27. 15:57
 12/14 anonim ***** válasza:

Figyelj elmész egy ruházati boltba kapsz olyan 150-200 nettót.


200.000 felett szerintem nem igen, akkor alkalmaznak mást.

2018. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi! 15000?? Kicsit nem írtál sokat? Hol lehet ennyit keresni?

Én be vagyok jelentve van szakmám is és 120 ezret kapok nettóba.

2018. máj. 27. 16:05
 14/14 anonim ***** válasza:
westend-be elmész egy boltba szerintem kapsz ennyit.
2018. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!